הבתולה והאנטיפתית

דצמ 22

(צילום יח"צ: yes )

(צילום יח"צ: yes )

Yes תשדר בחודש הבא את הסדרה ג'יין הבתולה, בכיכובה של ג'ינה רודריגז, המועמדת לגלובוס הזהב. השחקנית הישראלית יעל גרובגלאס מופיעה באחד התפקידים הראשיים.

ג'יין היא צעירה בת 23 , עובדת בבית מלון וחולמת להיות מורה. אמה וסבתה, שגידלו אותה, לימדו את ג'יין שטלנובלות הן הדבר היחיד ששווה בטלוויזיה וגם, ובעיקר, שאישה צריכה להישאר בבתוליה עד לליל הכלולות. החבר שלה, בלש במשטרה, מבין זאת ומכבד. אבל, יום אחד, בגלל טעות גורלית בקליניקה הגניקולוגית, היא מקבלת מנת זרע שנועדה לאישה אחרת, ונכנסת להיריון. ג'יין ומשפחתה צריכות להחליט האם להמשיך בהיריון או לעשות הפלה – שני חטאים שקתולית אדוקה תסבול בגללם. אם לא די בכך, מתברר שהזרע הוא של רפאל, הבעלים של המלון, שהיה אהבתה הראשונה של ג'יין. זו מנת הזרע האחרונה שהצליח להפיק בטרם החל בטיפולים נגד מחלת הסרטן. הוא ואשתו האנטיפתית פטרה רוצים ילד. האם ג'יין תסכים להיות הפונדקאית? ויש עוד: אביה של ג'יין, מתברר, הוא כוכב טלנובלה. האם אמה תחשוף בפני בתה את הסוד?
ג'יין הבתולה מועמדת לגלובוס הזהב, כמו גם ג'ינה רודריגז, המגלמת את ג'יין הבתולה-בהיריון. אבל מה שצריך לעניין יותר את הצופים הישראלים היא השחקנית המגלמת את פטרה: יעל גרובגלאס. גרובגלאס, בת 30 , היתה דוגמנית בישראל וב-2007 החלה את הקריירה שלה כשחקנית, בסדרה אולי הפעם. היא כיכבה שלוש עונות בסדרה האי, כאמו של יון תומרקין (לקוראינו שאינם צופי ערוצי הילדים: כן, מתברר שזה אפשרי. השניים הצטלמו יחד גם לסרט זכוכית, שטרם הוקרן). גרובגלאס הופיעה בסדרות נוספות, ביניהן חצויה, רמזור והשועלים, ובסרט האימה כלבת.
הסדרה תשודר ב-yes Drama מ-18 בינואר.

לטריילר:

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *