הוא האבא, או שלא

אוק 26

הרשימה השחורה (באד'יבות yes )

הרשימה השחורה (באד'יבות yes )

גם בעונה השנייה של הרשימה השחורה (הערב, yes Action ), כנראה שלא יתברר סופית האם הפושע רדינגטון הוא אכן אביה של סוכנת ה-FBI אליזבת קין.

 

בסוף העונה הקודמת של הרשימה השחורה, נהרגו אנשים, ביניהם מי שהיה נשוי לסוכנת ה-FBI אליזבת "ליזי" קין (מייגן בון), ובעצם ריגל אחריה למען "ברלין" המסתורי (פיטר סטורמר). אבל מדוע? והאם הפושע ריימונד "רד" רדינגטון (ג'יימס ספיידר), שבתחילת העונה הראשונה הסגיר עצמו לסוכנות החקירות הפדרלית בתנאי שיעבוד אך ורק עם קיין, הוא אכן האבא הביולוגי שלה? ליזי זוכרת שגבר כלשהו חילץ אותה מבית בוער. בסוף העונה הקודמת, נחשפו למצלמה, ולצופים, סימני כוויות על גופו של רד.
"נכון לעכשיו, צילמנו מספר פרקים אבל לא הרחבנו בנושא הזה", סירב ספיידר להתייחס לסיפור האבהות, כן או לא. "ניתן לזה לבעבע ולרתוח למשך זמן נוסף. האם רד הוא האבא, וההוכחה הן הכוויות על גופו? ליזי זוכרת שמישהו חילץ אותה. היא חושבת שזה היה אביה. אבל אנחנו לא אמרנו מעולם שרד הוא האבא. זה יהיה קל מדי. אני מציע לצופים להניח, בינתיים, לנושא הזה ןלהתמקד בסדרה בכלל. ככל שהעונה תתקדם, בהחלט ייתכן שזו (שאלת האבהות), לא תמשיך להיות השאלה הכי בוערת. מי שצפה בסדרה שלנו כבר יודע: שום דבר אינו באמת כפי שנראה".
בעונה החדשה, המתרחשת כחודשיים לאחר שברלין הגיע לארה"ב, ייתכן שיהיה העימות בין ברלין לרד, וייתכן שלא. בינתיים, לדברי ספיידר, ההתנהלות של השניים מאוד זהירה ומחושבת. דמות חדשה בעונה היא נעמי (מרי לואיז פרקר), שכבר צולמה למספר פרקים. "כל מה שאני יכול לומר עליה כרגע, זה שהיא אישה מעברו של רד והיחסים ביניהם מאוד מסובכים. היא חיה את חייה הרחק ממנו עד שאירועים מסוימים החזירו אותה לחייו".

 

טריילר

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *