כל אחד מסתיר משהו

ינו 28

(צילום: באדיבות HOT )

(צילום: באדיבות HOT )

סודות ושקרים, מאתמול ב-HOT3 , היא סדרה אמריקאית המבוססת על סדרה אוסטרלית באותו שם ובמרכזה ילד שנרצח ושכן, בן קרופורד (ראיין פיליפה), שהופך לחשוד העיקרי ברצח ומנסה להוכיח את חפותו, אך הולך ומסתבך בסודות שהוא מסתיר ובשקרים שסיפר. אבל לא רק הוא משקר, אמרה ג'ולייט לואיס, המגלמת את בלשית המשטרה אנדריאה קורנל, הממונה על החקירה. "הסדרה מתפתחת לאיטה ויש הרבה פיתולים בדרך ובכל רגע נתון, מישהו אחר עלול לתפוס את מקומו של בן, כחשוד העיקרי. הוא מרגיש כי חייו מתרסקים ומשפחתו מתפרקת בגלל החשד נגדו, אבל הרצח משפיע על כולם. הפרנויה משתלטת. נראה כאילו כל אדם בשכונה מסתיר סוד כלשהו. גם אנדריאה מסתירה".
הפגישה הקודמת מול מצלמה בין פיליפה ללואיס הייתה לפני כ-16 שנה, בסרט הקולנוע דרכו של האקדח. היא גילמה קורבן חטיפה והוא שיחק עבריין. "שנינו מבוגרים ומנוסים יותר מאז, ואני מקווה שגם שחקנים יותר טובים", אמרה. "אז, היו לנו מעט סצנות משותפות. כאן, ראיין מגלם אדם מורכב, נשוי, אבא (בהמשך יתברר שהוא אבא לא רק לילדים שהוליד עם אשתו), ובעיקר אדם שברור כי חייו נהרסו".
לדברי פיליפה, "אתה לא יכול לסיים את יום הצילומים ולחזור הביתה מבלי שמשהו מהדמות ומהסיפור ילווה אותך. זה משפיע, זה חודר לחייך. התפקיד מאוד תובעני".
לא שללואיס היה קל עם אנדריאה. "מעולם לא שיחקתי דמות שלא חושפת דבר על עצמה. היא אישה שלא מתעסקים איתה. לא מבינה חוכמות. אנדריאה מסורה לעבודה, לפעמים עד כדי אובססיביות. היא חכמה, שכלתנית, מחזיקה את כל הקלפים קרוב לחזה. היא גם כמעט ולא מחייכת, אלא אם כן זה נחוץ לחקירה. זה היה האתגר הגדול, מבחינתי, כי אני ההפך ממנה, לגמרי. אצלי הכל פתוח וגלוי. כשסיימנו את העונה (לואיס תחזור לעונה השנייה, לצד שחקן ראשי אחר, במקום פיליפה), אמרתי: תודה לאל, עכשיו אני יכולה לחייך".

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *