להיטון.קום היום ברדיו קסם, 106 FM

אפר 14

(צילום: אמירה מורג)

להקת האקספשנס מהולנד פתחה עם גרסת הרוק שלה ל"מחול האש" של המלחין הספרדי מנואל דה פאיה. בובי סולו השרמנטי שר "דמעה על לחייך", במקום הראשון באיטליה לפני 55 שנה. מג'מייקה הגיע דזמונד דקר ו"בני ישראל" שלו, שנחתו השבוע לפני 50 שנה במקום הראשון במצעד הבריטי. הגשש החיוור שרו "דיסקו טנגו" מתוך הסרט שלאגר. בפינת האירוויזיון, דנה ו-all kinds of everything וסברין, שזיכתה את מונאקו בפרס הגדול ב-1971 עם "ספסל, עץ, רחוב". בפינת המפיקה בוחרת שיר, "בוקר חדש" של הצמד אלכסנדרה ועודד. בהמשך: שלמה ארצי כותב על איציק מאנגר ושר "ציפור ציפור", הילד ניל ריד שר "אמא שלי", דני סנדרסון – לראשונה במצעד, ועוד הלועזי, לפני 47 שנה – שאל "אפשר להצטרף?". עוד בתוכנית: יהונתן גפן ודני ליטני, אבי טולדנו וגם רבקה מיכאלי, בת 81 היום. מזלטוב והאזנה נעימה.

4 comments

 1. כבפעמים הקודמות, נהניתי מתכנית עשירה ומגוונת!

  לגבי אלכסנדרה, היא חיה כבר שנים רבות בלוס אנג'לס. מצאתיה בפייסבוק. הבנתי לפי דף הפייסבוק שלה, שהיא מופיעה פה ושם. עכ"פ, יש תמונות מהופעות שלה מלפני עשור. מאד אוהבת את קולה והצטערתי שעזבה את הארץ.

  תודה לפינת המפיקה. אוהבת מאד את הבחירות שלה 🙂

  האם אפשר באחת מהתכניות העתידיות לספר [ולהשמיע] קצת על הלהקות ההולנדיות, שהצליחו מאד בבריטניה בסוף שנות השישים, תחילת השבעים. הידועות ביותר היו להקת "Shocking Blue", להקת "Tee Set" ולהקת Gloria בשירה רב הרושם: The Last Seven Days .
  אם זוכרת נכון, היו כתבות באותה העת על הלהקות מהולנד, בלהיטון.
  אשמח מאד אם תסכים להשמיע, דווקא, את Sylvia של להקת Focus ועוד יותר אשמח אם תשמיע גם את Gloria .

  אילנה.פ 🙂

 2. המפיקה וגם אני אומרים תודה רבה…גם על המידע בנוגע לאלכסנדרה. ספיישל להקות הולנדיות בהחלט מתוכנן לאחת התוכניות הקרובות.בשבוע הבא לא ישודרו תוכניות, אבל את מוזמנת להאזין לתוכניות הקודמות שהועלו כאן, באתר להיטון.קום.

 3. ללא ספק אעשה זאת, אני נמצאת בחפשת הפסח ואמצא זמן לעיין ולהאזין לתכני הבלוג המקסים שלך/כם.

  • את גם מוזמנת להצטרף לקבוצת להיטון.קום בפייסבוק. חג שמח אילנה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *