מה לראות: הערב בקולנוע, סופ"ש בטלוויזיה

יונ 01

(צילום: יח"צ)

גל גדות היא וונדר וומן, דיאנה פרינס, נסיכת האמזונות, שהוכשרה להיות לוחמת בלתי ניתנת לעצירה. בזמן מלחמת העולם הראשונה, טייס אמריקאי התרסק על אי האמזונות וסיפר לה על המלחמה המתרחשת בעולם החיצון. דיאנה עוזבת את ביתה, משוכנעת ביכולתה לעצור את האיום ולעזור לבני האנוש. בעולמנו היא מגלה את מלוא כוחותיה ואת הייעוד האמיתי שלה, והופכת להיות אחת מהגיבורות הגדולות שהעולם ידע. עם רובין רייט, כריס פיין ודייויד ת'יוליס.

אמה ווטסון מככבת בדרמת המתח העתידנית המעגל בתפקיד מיי הולנד, צעירה מלאת אמביציה השואפת להגשים את מלוא הפוטנציאל שלה. מיי מתחילה לעבוד בחברת מולטימדיה גדולה הנקראת "המעגל" ועד מהרה מתקדמת לתפקיד בכיר ומנהל החברה (טום הנקס), משתכנע להפוך אותה לפנים של "המעגל". אבל אז היא מגלה  שחייה בסכנה ממשית. עם ג'ון בוייגה וביל פקסטון.

החיים הסודיים של חיות המחמד (שבת, yes5 בדיבוב עברי ו-HOT Gold עם קולותיהם של לואי סי.קיי, אריק סטונסטריט, קווין הארט ועוד), שהיה הסרט המצליח ביותר בקופות בישראל בשנת 2016, חושף מה עושות חיות המחמד הפרוותיות כשהן נמצאות לבד, ללא הבעלים שלהן. מסתבר שהן לא רק נחות, רובצות וישנות. כלב הטרייר מקס מתקשה לחבב את דיוק, "אחיו" החדש שבעליו החליטה לאמץ. אך כאשר זוג הכלבים המסוכסך מוצא עצמו במצוקה ואבוד ברחובות העיר, עליהם ללמוד לאחד כוחות על מנת לצאת מן הבלגן אליו נקלעו, ולהספיק לחזור הביתה לפני ארוחת הערב.

מאט דיימון מככב בג'ייסון בורן (שישי, HOT Gold ושבת, ב-yes4 במסגרת מרתון של כל סרטי הסדרה), סרט המשך ל"זהות אבודה". ג'ייסון בורן הצליח בעבר לחשוף פרויקטים מסווגים של מתנקשים מטעם ה-CIA, ואף הביא למעצרם של האחראים לאותם מיזמים. עתה הוא חי בסתר על גבול יוון-אלבניה, ומנהל במקום קרבות בתשלום. המומחית הטכנולוגית שעבדה לצידו בעבר, ניקי פרסונס (ג'וליה סטיילס), מגלה לו שעל-פי מידע שהודלף מהארגון, קיימת תוכנית סוכנים חדשה שגם אביו כנראה מעורב בה, ובורן אינו מסוגל לעמוד מנגד. המעורבות המחודשת של בורן בניסיון לחשוף את המהלכים המפוקפקים של הארגון, אינה מוצאת חן בלשון המעטה בעיני העומד בראשו, דיואי (טומי לי ג'ונס), ואנשיו רודפים את בורן בעזרת מתנקש מתוחכם וקר (וינסנט קאסל). עם זוכת האוסקר אליסיה וויקנדר.

לכבוד חודש הגאווה, יוקדש סוף השבוע הקרוב ב-yes3 לסרטי אהבה חד-מיניים ובהם הר ברוקבק, הנערה הדנית, מילק וגם, בבכורה, מרחוק, זוכה פסטיבל ונציה. הסרט עוסק בגבר אמיד שמפתה בחורים צעירים לביתו, בעזרת כספו. הוא לא רוצה לגעת, רק לצפות בהם ממרחק כשהם מתפשטים. המפגש הראשון שלו עם נער רחוב אלים מסתיים כשהוא מותקף, אבל זה לא מרתיע את הגבר המתבודד מלהישבות בקסמו של הנער הנאה והפראי. כשהנער מבין שישנה אפשרות להשגת כסף קל, הוא נכנע לחיזוריו והפגישות ביניהם הופכות לקבועות. אט אט השניים מתקרבים כנגד כל הסיכויים, אך האם מערכת יחסים שהתחילה שלא בתום לב, יכולה להמשיך בטוב?

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *