מה לראות

אוק 19

(צילום: יח"צ)

ג'רארד באטלר מככב בהסערה, דרמת מתח אפוקליפטית המתרחשת לאחר שבעקבות מספר אסונות טבע שאיימו על קיומו של כדור הארץ, קבוצת מדענים בינלאומית פיתחה רשת מורכבת של לוויינים שתאפשר שליטה על האקלים, אלא שמשהו השתבש והמערכת המתוחכמת מתחילה לתקוף את כדור הארץ במקום להגן עליו. ג'ייק לאוסון, אבי פרוייקט האקלים, ממריא אל תחנת השליטה הבינלאומית בחלל ושם יחד עם אחיו הם מגלים כי זו אינה בעיה מקרית בלוויינים, אלא תקלה מכוונת על ידי גורם מתוך המערכת. עם אבי קורניש ואד האריס.

אד האריס מופיע גם באמא, סרטו של דארן ארונופסקי בכיכובם של ג'ניפר לורנס וחווייאר ברדאם. זוג נשוי מתגורר במה שנראה כמקום אידיאלי, גן עדן מרוחק. אולם מערכת היחסים של השניים נבחנת כשאיש ואישה מגיעים באופן לא קרוא לביתם. המענה לדפיקה זו בדלת משבש את הקיום שלהם, וככל שיותר ויותר אורחים מגיעים, בעלת הבית נאלצת לבדוק מחדש את כל מה שהיא יודעת על אהבה, מסירות והקרבה. עם מישל פייפר, קריסטן וויג ועוד.

פיליפ לאשן ביים ומככב בקומדיה הצרפתית אליבי. קום, על גרג, יזם שממציא סטרט-אפ המספק אליבי לאנשים המנהלים חיים סודיים במקביל לחייהם הרגילים. הרעיון זוכה להצלחה רבה והכסף זורם. בינתיים גרג פוגש את פלו,  נערת חלומותיו. כדי לייצר אליבי להיעדרויותיו התכופות הוא מציג עצמו בפניה כאיש צוות אויר. על אף שפלו שונאת שקרנים . גרג בוחר להמשיך במשחק אך העניינים מסתבכים כשמסתבר לו שהחותן המיועד שלו הוא מהלקוחות הקבועים של אליבי.קום .גרג מוסיף לשקר עד שהכל מתפוצץ כאשר כולם מוצאים עצמם באותו מלון בריביירה הצרפתית. עם נטלי ביי, אלודי פונטן וז'וליאן ארוטי.

 

לירון לבו מככב בסרטו של רפאל רביבו, אמור, על דניאל, שחוזר אל בית נעוריו במושב קטן בישראל, כדי למצוא את לילה, אהבת נעוריו. איש לא יודע היכן הוא היה, מדוע הוא חזר וכמה זמן הוא מתכוון להישאר.  לילה, בעברה מורה לבלט, מרותקת למיטתה כבר יותר משלוש שנים ולא מגלה שום רצון להמשיך ולחיות. עם נטלי עטיה, דן תורג'מן, אור אלון, ענת עצמון ומשה איבגי.

רק האמיצים הוא סיפורה האמיתי של יחידת כבאי אש קהילתית שבאמצעות נחישות, הקרבה ומעשי גבורה יוצאי דופן הגנה על חברים ומשפחות בעיירה מפני אחת השריפות הקשות והקטלניות בהיסטוריה של ארה"ב, שהתרחשה באריזונה. עם טיילור קיטש, ג'וש ברולין, ג'ניפר קונלי וג'ף ברידג'ס.

בקומדיה למה דווקא הוא (שישי, yes2 ), בכיכובם של בריאן קרנסטון (שובר שורות), וג'יימס פרנקו, אב מגונן ומרובע נוסע לפגוש בפעם הראשונה את בן זוגה החדש של בתו, מיליונר הייטק פרוע, שחצן, חובב קעקועים וספורט אתגרי. הוא בטוח שגרוע מזה לא יכול להיות. רק שאז מתברר לו שהחבר מתכוון לבקש את ידה של בתו האהובה, ולכך הוא כבר לא מוכן להסכים. עם זואי דויטש ומייגן מלאלי.

ג'סיקה צ'סטיין מככבת בדרמה פוליטית עוצמתית, מיס סלואן (שבת, yes4 ), כאליזבת' סלואן, לוביסטית מבריקה, מצליחה וחסרת פשרות ומבוקשת מאוד בזירה הפוליטית של וושינגטון. היא ידועה בטקטיקות יוצאות הדופן שלה ובנחישות שלה לנצח. כאשר היא יוצאת למאבק מול יריב עוצמתי, היא מגלה כי הניצחון עשוי לגבות מחיר כבד מאוד. עם מארק סטרונג וג'ון לית'גו.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *