מה לראות

נוב 16

(צילום: יח"צ)

גל גדות מככבת בליגת הצדק, כוונדר וומן, לצד בן אפלק (באטמן), הנרי קאוויל (סופרמן), ג'ייסון מומואה, עזרא מילר וג'יי.קיי. סימונס. באטמן, מונע על ידי אמונתו המחודשת באנושות, בהשראת מעשיו ההרואיים של סופרמן, מגייס לעזרתו את וונדר וומן במטרה להתמודד מול האויב המסוכן ביותר שידע העולם. הם חייבים לפעול במהירות ולגייס צוות גיבורים בעלי כוחות-על. למרות הקמת ליגת הגיבורים הזאת, ייתכן כי מאוחר מדי להציל את כדור הארץ.

בסרט הצרפתי שביים מיכאל הנקה,  סוף טוב, דיוקן של משפחה בורגנית:  האם שמנסה לשמור על מראית עין מכובדת בכל מחיר, אביה, ענק תעשייה לשעבר, מתוסכל וקצר רוח, בנה שנדמה כי לעולם אינו מסוגל לעשות את הדבר הנכון, ואחיה, שמקבל משמורת על בתו ומסתיר לא מעט סודות במחשב שלו. עם איזבל הופר, מתייה קסוביץ, ז'אן לוק טרינטינאן וטובי ג'ונס.

הילד ג'ייקוב טרמבלי מככב בפלא, המבוסס על סיפור חייו של אוגוסט "אוגי" פולמן, שבגלל פגם גנטי נולד כשפניו מעוותות. כעת, לאחר שנים שלמד בביתו, הוא הולך לבית ספר רגיל ונאלץ להתמודד עם חבריו לבית הספר שחלקם מתקשים להסתגל לתלמיד עם המראה הלא שגרתי. עם ג'וליה רוברטס ואוון ווילסון בתפקיד הוריו ומנדי פטינקין כמנהל בית הספר.

בסרט הישראלי הפורצת שביימה הגר בן אשר, נערה בת 17 נשארת לבדה לאחר שאמה נטשה אותה מבלי לומר מילה, ונאלצת להתמודד עם חובות, בדידות ושברון לב. לאחר שביתה נפרץ, היא מחפשת לעצמה זהות חדשה וחיים חדשים. עם ליהי קורנובסקי, רונלד זרפלד, סנדי בר ולירון בן שלוש.

איימי אדמס וג'ייק ג'ילנהול מככבים ביצורים ליליים (שישי, HOT Gold ושבת, yes3 ), זוכה פרס חבר השופטים בפסטיבל ונציה וגלובוס הזהב לשחקן הטוב ביותר (ארון טיילור-ג'ונסון). בדרמת המתח, בעלה לשעבר של סוזן, שהקשר אתו נותק לזמן רב, שולח לה ספר שכתב והסיפור האלים גורם לה להתעמת עם ההחלטות שעשתה בעברה.

הגיבורים של בוסטון (שבת, yes4 ו-HOT Gold ), מבוסס על סיפורו האמיתי של השוטר טומי סונדרס (מארק וולברג), שמיד לאחר מתקפת הטרור במרתון של בוסטון, ב-2013 , סייע לפצועים בשטח ולחוקרי המשטרה שהיו במרוץ נגד השעון למצוא את המפגעים.

עוד סיפורים אמיתיים: האקר (שישי, yes4 ), מותחן על אלכס, גאון מחשבים, שמשפחתו קרסה כלכלית והוא מחליט לנקום בבנק ע"י פריצה למחשביו, אבל עד מהרה הכל מסתבך. עם קאלאן מקאוליף ולוריין ניקולסון. ניקולס קייג' מככב בצבא של איש אחד, קומדיה פרועה על איש תחזוקה אמריקאי מובטל, שנוסע לפקיסטן שסועת הקרבות לאחר התגלות אלוהית ומסר חד משמעי: ללכוד את אוסמה בן-לאדן.

אמנת המתנקש (שישי, yes2 ), היא פנטזיית אקשן המבוססת על סדרת משחקי מחשב מצליחה, בכיכובו של מייקל פסבנדר כקאלום, שלכאורה הוצא להורג על רצח, אך מוצא עצמו חי, במתקן מסתורי, ועובר אימונים כדי להכשיר אותו ללכת בדרכי אבותיו, שושלת של מתנקשים בשירות ארגון מסתורי. עם מריון קוטיאר, ג'רמי איירונס ושרלוט רמפלינג.

 

2 comments

  1. הטריילרים שלכם גולשים מעבר לגבולות הדף, לא קריטי אבל קצת מציק לעין.

  2. תודה על ההערה ועל תשומת הלב. לצערי, אלה מגבלות הפלטפורמה…בכל אופן, מקווה שלמרות הגלישה, ההנאה לא נפגמת.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *