מה לראות

יונ 22

(צילום: יח"צ)

הערב ובסופ"ש, סרטים חדשים בקולנוע ובטלוויזיה.

 

דוויין ג'ונסון וזאק אפרון מככבים במשמר המפרץ, עיבוד קולנועי לסדרת הטלוויזיה המצליחה מהניינטיז. בראש צוות המצילים הכי פוטוגניים בחוף המערבי עומד מיץ' ביוקנן המסור והמנוסה, והוא ממש לא שמח לקבל מציל חדש, מאט ברודי, שחיין אולימפי עטור מדליות שנכפה עליו. מיץ' דורש שברודי יעבור את מבחני הקבלה למצילים החדשים, אך כאשר עומדת בפניהם משימה המאיימת על עתידו של המפרץ, השניים חייבים לשים בצד את חילוקי הדעות, ולעבוד יחד עם הצוות כדי לשמור על החוף. בתפקידי אורח, שחקני הסדרה המקורית, דייויד הסלהוף ופמלה אנדרסון.

ג'ון סינה, כמו דוויין ג'ונסון, מכוכבי ההיאבקות הגדולים של ה-WWE והוא מככב בהצלף, לצד ארון טיילור ג'ונסון. הסרט מתרחש בעירק, ב-2007, לקראת סוף המלחמה, בשטח הפקר שאליו נקלעים שני חיילים אמריקאים ומוצאים עצמם חשופים לצלף עירקי קטלני. כל מה שמפריד ביניהם הוא קיר אבנים מתפורר. הלחימה הופכת במהרה לקרב פסיכולוגי של עורמה, כוח רצון והישרדות.

גיבורת קומדיית האקשן והפנטזיה קולוסאל היא גלוריה (אן התאוויי), שביום אחד פוטרה מעבודתה והחבר שלה נפרד ממנה. לגלוריה אין ברירה, היא חייבת לעזוב את ניו-יורק ולחזור לעיר הולדתה, שם היא פוגשת את אוסקר, חבר ילדות שמציע לה עבודה בבר השכונתי. כאשר דיווחי החדשות מספרים על יצור ענק שהורס את סיאול, בירת קוריאה הדרומית, גלוריה מופתעת לגלות כי יש קשר בינה לבין היצור. כשהאירועים מתחילים לצאת מכלל שליטה, היא חייבת לברר מדוע חייה חסרי החשיבות יכולים להציל את גורל העולם. עם ג'ייסון סודייקיס ודן סטיבנס.

כמעט מפורסמת, סרטו של מרקו כרמל, מספר על שיר בת ה-15 שתמיד רצתה להיות במעגל החבר'ה המקובלים.  כאשר אחיה תומר מתקבל במפתיע לתוכנית מוזיקה בטלוויזיה, נראה שגם היא תוכל ליהנות מהזוהר שאופף אותו. האם שיר תזכה בכל מה שהיא חולמת עליו כעת כשהיא כמעט מפורסמת? עם נועה קירל, עמית פרקש ועומר דרור.

שנים רבות אחרי שתי קומדיות האקשן והפנטזיה "מכסחי השדים", מגיעות מכסחות השדים (שישי, yes2 ו-HOT Gold ), גרסה חדשה בכיכובן של קריסטן וויג ומליסה מקארתי. ארין גילברט (וויג), מתחילה ללמד פיזיקה באוניברסיטת קולומביה כאשר ספר על תופעות על-טבעיות שכתבה בעבר עם העמיתה שלה אבי ייטס (מקארתי), יוצא לאור מחדש והיא הופכת מושא ללעג באקדמיה. אולם אז מתרחשת פלישת שדים ורוחות מפחידה למנהטן. מהנדסת מבריקה ועובדת ברכבת התחתית מצטרפות אל גילברט וייטס במטרה להכחיד את רוחות הרפאים וללכוד את השד רואן (ניל קייסי), שמסוגל לשלוט בבני אדם. משתתפים: אנדי גרסיה ואוזי אוסבורן.         

אדגר רמירז מככב לצד רוברט דה נירו בידי האבן (שבת, HOT Gold ו-yes4 ), ביוגרפיה של המתאגרף האגדי רוברטו דוראן ומאמנו, ריי ארסל. דוראן הפרוע והתזזיתי פרץ לזירה לראשונה ב-1968, כאשר היה בן 16 בלבד, ופרש מתחרויות האיגרוף בתחילת שנות האלפיים. הסרט הריאליסטי בוחר להתמקד בהיבט המנטלי פסיכולוגי של הקרב, ומפליא לתאר את תחושת ההשפלה נוכח המעורבות האמריקאית הדורסנית באמריקה הלטינית, אותה תחושה שהופכת את דוראן לאויב מר של כל מתחריו. עם ג'ון טרטורו, אלן ברקין ודרינה דה נירו, בתו של רוברט.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *