מישהו רעב?

יונ 22

ג'יליאן אנדרסון ומאדס מיקלסן (צילום באדיבות yes )

ג'יליאן אנדרסון ומאדס מיקלסן (צילום באדיבות yes )

חניבעל חוזרת לעונה שלישית (yes OH ). ג'יליאן אנדרסון הצטרפה כשחקנית קבועה וגם ריצ'רד ארמיטג' מופיע, כרוצח סדרתי. הערב יתברר מי שרד את מרחץ הדמים של סוף העונה הקודמת.

 

בריאן פולר, מפיק חניבעל, מבטיח שהצופים יופתעו מאוד בפרק השישי בעונה החדשה: ג'יליאן אנדרסון צוחקת, צחוק גדול, מתגלגל. "זה דבר נדיר כשמדובר בג'יליאן והדמויות שהיא מגלמת", אמר פולר. "למרות שבמציאות היא אישה מצחיקה מאוד. גם כשחקנית, אם מתחשק לה".
כזכור, אנדרסון מגלמת את הפסיכיאטרית של הניבל (חניבעל) לקטר, ד"ר בדליה דה מורייה. בעונה הקודמת נראה שהפחד שלה ממנו גרם לה להימלט על נפשה. אבל בסוף העונה, לאחר שלקטר דקר את הפרופיילר וויל גראהם, שיסף את גרונה של אביגייל הובס ופצע אנושות את מפקד יחידת הפרופיילרים, קרופורד – הוא ובדליה נראו יחד, ומיודדים מאוד. עכשיו הם בפירנצה, איטליה. טבעי ששבעה הפרקים הראשונים נקראים בשמות מנות מהמטבח האיטלקי, לפי סדר הגעתן לשולחן.
"הפרק הראשון בעונה עוסק כולו ביחסיהם של בדליה והניבל", סיפר פולר. "וויל גראהם (יו דנסי) איננו כאן וגם לא הדמויות המוכרות האחרות. רק הניבל ובדליה וההיסטוריה המשותפת שלהם. זה היה פרק מרענן ומשחרר: בלי פרופיילרים, בליFBI ודיבורים על חקירת רצח זה או אחר".
מאדס מיקלסן, הניבל, הוסיף, "יחסי בדליה והניבל מאוד לא בריאים, בעצם כמו כל היחסים שלו בעבר. בדליה היא מהיחידים שמכירים אותו היטב, ועודם בחיים. גם הוא מכיר אותה מצוין ונהנה מחברתה. הצופים יצטרכו להחליט בעצמם אם היחסים בין השניים אפלטוניים, או אינטימיים. אני בטוח שהניבל היה שמח לו וויל ואביגייל היו איתו שם, בפירנצה, לחלוק איתו את הדברים שהוא אוהב. אבל בדליה היא תחליף לא רע".
דמות חדשה בסדרה היא פרנסיס דולרהייד (ריצ'רד ארמיטג', רובין הוד), רוצח סדרתי המכונה "פיית השיניים", בגלל סימן ההיכר המזוויע שלו: הוא נוהג לנשוך את קורבנותיו. לדברי פולר, "מאז שהחלטנו להכניס את הדמות הזאת, ריצ'רד היה אצלי בראש. חשבתי שהוא יהיה נפלא בתפקיד הזה ומתאים לדמות גם מבחינה חיצונית: גבוה ונאה. בסצנות רבות אנו רואים רק אותו, לבדו, נאבק עם הטירוף שלו. הצופים יראו בו, בתחילה, אדם פגיע הנאבק למצוא את דרכו בעולם, ורק אחר כך כרוצח נורא. למעשה, גם הוא קורבן של חוסר שפיותו".

אחרי פרסום הכתבה, אתמול בלילה, הודיעה NBC כי לא תחדש את הסדרה לעונה רביעית. יוצר הסדרה, בריאן פולר, רמז שחניבעל עשויה לחזור, ברשת אחרת. לדבריו, "חניבעל יסיים את המנה האחרונה ב-NBC בקיץ זה, אבל קניבל רעב תמיד יכול לסעוד שוב".

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *