מספרים רבותי, מספרים

ספט 29

(צילום: באדיבות הליקון)

(צילום: באדיבות הליקון)

אם לא יחול שינוי דרמטי, the writing's on the wall , שיר הנושא לסרט בונד החדש ספקטר, שכתב (לדבריו, בתוך עשרים דקות בלבד, "אחד המהירים ביותר שכתבתי בחיים"), ושר סם סמית, עשוי לקבוע תקדים היסטורי: הראשון מתוך סרט בונד שיגיע למקום הראשון במצעד הבריטי! מפתיע, אבל אף לא אחד משירי-הנושא הקודמים הצליח לכבוש את הפסגה הגבוהה באמת. אפילו אדל הסתפקה במקום השני בלבד, עם סקייפול (אבל התנחמה באוסקר עבור השיר הטוב ביותר). המספרים המדויקים לא נמסרו, אבל השיר של סמית מכר כפול מהסינגל החדש של ג'סטין ביבר, ולכן, כאשר יתפרסם הדירוג הרשמי החדש ביום שישי, הוא יוריד אותו בקלות מהמקום הראשון.
גם במלון טרנסילבניה שמחים, כלומר סרט האנימציה מפלצת של מלון 2 . הסרט הכניס בסוף השבוע הראשון שלו, בארה"ב, 47.5 מיליון דולר, כ-30 מיליון דולר יותר מהסרט המדורג במקום השני, the intern , עם רוברט דה נירו. באותה הזדמנות, שבר הסרט את שיא מכירות הכרטיסים לחודש ספטמבר, לאורך השנים. הכל נשאר במשפחה: בשיא הקודם החזיק הסרט הסרט הראשון בסדרה, מ-2012 .
ב-BBC מאושרים. במידה. השבוע התפרסמו נתוני הצפייה המשוקללים, הרשמיים, בפרק הראשון בעונה החדשה של דוקטור הו. בפרק צפו 4.58 מיליון, ביום בו שודר. עוד 1.96 מיליון העדיפו לחוות את הדוקטור בצפייה נדחית. בסך הכל, 6.54 מיליון צופים בשבעה ימים. אז, מצד אחד, לא רע. מצד שני, לא מספיק טוב, יחסית לבכורה של פיטר קפלדי בתפקיד הדוקטור, בפתיחת העונה הקודמת. אז, נרשמו נתונים טובים יותר: 9.17 מיליון. אגב, בפרק השני בעונה החדשה, ששודר בשבת, צפו 3.7 מיליון, לא כולל צפייה נדחית, כמובן.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *