משפחה אחת, פרסים רבים

אוק 18

משפחה מודרנית (באדיבות yes )

משפחה מודרנית (באדיבות yes )

 

משפחה מודרנית חוזרת הערב (yes Comedy ), לעונה שישית. קמרון ומיטשל נשואים, אחרי ירח הדבש. אלכס חזרה משליחות הומניטארית וגלוריה מזניחה את עצמה כדי ללמד לקח את ג'יי.

17 פרסי אמי, עד היום, כולל הסדרה הקומית הטובה ביותר, שקיבלה משפחה מודרנית רק לאחרונה, מעידים על ההערכה הרבה כלפיה מצד הקולגות בתעשייה. הפופולאריות שלה לא זקוקה להוכחה. הרייטינג מוכיח זאת שוב ושוב. גם אם בפתיחת העונה השישית צפו "רק" 11.3 מיליון, פחות מהפרמיירות של העונות הקודמות, זו עדיין אחת הסדרות הנצפות ביותר בארה"ב, והאהובות.
לדברי ג'סי טיילר פרגוסון (מיטשל), "אני מקווה שאנחנו משתפרים מעונה לעונה. קשה להתעלות על עצמך אבל תמיד אתה רוצה ללכת עוד צעד קדימה. הזכייה ב'אמי' זה דבר מדהים, אבל בכל פעם שזכינו, חזרנו לעונה הבאה בתחושה של: עכשיו צריך להוכיח שעדיין יש לנו את זה. הלחץ הגדול הוא בעיקר על הכותבים, אבל גם אנחנו מרגישים אותו. כולנו תחת המיקרוסקופ של הקהל. כשחקנים, אנחנו תמיד מוכנים נפשית לתקופות קשות, לאבטלה, למצוקה כלכלית. ההצלחה של 'משפחה מודרנית' הפתיעה. אבל כיום, אנחנו קצת פחות חוששים. קצת יותר בטוחים בעצמנו. לא שעכשיו אנחנו נחים על זרי הדפנה, אבל מרשים לעצמנו להרגיש קצת יותר נינוחים".
העונה הקודמת הסתיימה בחתונה של מיטשל וקמרון. בתחילת העונה השישית, הם חוזרים מירח הדבש. אלכס חוזרת משליחות הומניטארית. גלוריה לא אוהבת שג'יי מזניח את מראהו ומחזירה לו באותה מטבע. מני יוצא עם נערה מבוגרת ממנו וצריך להחליט בנוגע לעתידו בקבוצת הפוטבול, אותה מאמן קמרון. מיטשל מזמין לביתם קולגה נוירוטית מהמשרד (קריסטן ג'ונסטון). פיל וקלייר סובלים משכנים חדשים ומגעילים (סטיב זאן ואנדריאה אנדרס). ויש גם פורטרט משפחתי שקמרון ומיטשל חושבים שהגיע הזמן לעדכנו.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *