נשואים, הסיפור האמיתי

מרץ 03

(צילום: באדיבות yes )

(צילום: באדיבות yes )

נט פקסון וג'ודי גריר מככבים בדרמה הקומית נשואים (הערב, yes Drama ), כזוג נשוי ותיק שמתמודד עם גידול ילדים, פרנסה ומחסור בסקס.

 

ראס (נט פקסון, בן וקיית) ולינה (ג'ודי גריר, משפחה בהפרעה), נשואים כבר שנים רבות. הוא מעצב גרפי עצמאי והיא עקרת בית ואמא במשרה מלאה לשלושת ילדיהם. בין הצורך לדאוג לפרנסה ולתאם חוגים לילדים, לבשל ולנקות, כמעט ואין זמן לזוגיות, לאינטימיות, לסקס. לינה אפילו מציעה לראס שאם נורא דחוף לו, שיעשה את זה עם אחרת. בסדרה, המשודרת ב-FX וכבר הוזמנה עונה שנייה, משתתפים גם פול רייזר, שבעבר כיכב בסדרת-נישואים אחרת, משתגעים מאהבה, וג'ני סלייט.
פקסון ידוע גם ואולי אף יותר, כתסריטאי השותף לכתיבת הסרט היורשים, עבורו זכה באוסקר. גריר שיחקה בסרט, לצד ג'ורג' קלוני. "יצא לנו להשתתף במסיבות עיתונאים רבות, ג'ודי ואני, כך שכאשר התחלנו לעבוד על הסדרה, כבר הייתה היכרות ובסיס טוב לבנות עליו את היחסים בין הדמויות", סיפר פקסון לאתר קומפלקס. עם זאת, הפעם הוא העדיף שלא להשתתף בכתיבת הסדרה, למרות שהיוצר שלה, אנדרו גרלנד, הציע זאת. "לא היה צורך, כי אנדרו כותב נהדר", החמיא פקסון. "הכתיבה הכנה, זה הדבר הראשון שמשך אותי. זו הגרסה אמיתית של חיי נישואים, כפי שלא ראיתי מזה זמן רב בטלוויזיה או בקולנוע, עם הדברים הטובים והפחות טובים, רגעי השיא והשפל, המריבות הגדולות והזעפות הפנים ההדדיות, אבל גם האהבה והחברות בין בני הזוג. אישית, הרגשתי כאילו אני מתבונן מהצד על החיים שלי – גם אני נשוי ואבא לשלושה, אבל נראה לי שמצבי הכלכלי קצת יותר טוב מזה של ראס, לפחות בזמן הנוכחי – וגיליתי שלא קל לצפות בזה".
גריר הסכימה איתו. "זו סדרה ריאליסטית, נועזת ומצחיקה שלא מתעקשת לקשור קצוות בסוף כל פרק ולהעניק הפי-אנד לצופים. אני אוהבת את הגישה הזאת. הייתי רוצה להיות קצת יותר כמו לינה. אני מעריצה אותה, את הרצון והנחישות שלה לשמור על נישואיה ולהישאר לנצח אשתו של הגבר שבו התאהבה. היא לא זקוקה לשום דבר בחייה חוץ מבעלה וילדיה".

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *