סופ"ש בקולנוע: סרטים חדשים

אוק 23

ג'ון וויק

ג'ון וויק (צילום: יח"צ)

ג'ון וויק (ארה"ב, 2014 ).
קיאנו ריבס מככב בסרטם של הבמאים צ'אד סטהלסקי ודיוויד ליץ' , כמתנקש-לשעבר שהנסיבות מאלצות אותו לחזור לחיים שחשב כי הניח מאחוריו. לאחר מותה הפתאומי של אשתו האהובה, ג'ון וויק (ריבס), נותרו לו ממנה גורת כלבים ושמה דייזי ומכתב המפציר בו שלא ישכח לעולם איך לאהוב. אבל כאשר הפושע יוזף חושק במכונית המוסטנג של ג'ון, מתחילה שרשרת אירועים שמסתיימת בדם ואש. ג'ון מסרב למכור, אך יוזף ואנשיו פורצים לביתו, גונבים את המכונית, מכים את ג'ון עד אובדן הכרה והורגים את דייזי. ג'ון מחליט לנקום. אביו של יוזף, מאפיונר רוסי ידוע לשמצה, מציע פרס נדיב לכל מי שיחסל את ג'ון. בלית ברירה, וויק שב להיות מכונת הרג חסרת רחמים, בקרב על חייו.

אהבה היא מוזרה (ארה"ב, 2014 ).
סרטו של איירה זקס (חיי נישואין), על ג'ורג' (אלפרד מולינה), ובן (ג'ון לית'גו), שחיים ביחד כבר 39 שנה. הם מחליטים לנצל את החוק החדש המאפשר נישואין לבני זוג מאותו מין, ומתחתנים. האושר גדול, בתחילה, אבל לאחר פיטוריו של בן מתפקידו כמנהל מקהלה בבי"ס קתולי, הוא וג'ורג' אינם יכולים להמשיך להחזיק בדירתם הקטנה. החברים והמשפחה מנסים לעזור לזוג לשרוד במציאות כלכלית קשה.

אנאבל (ארה"ב, 2014 )
סרט האימה של ג'ון לאונטי מתרחש ב-1970 , ומתחיל כאשר הזוג הצעיר מיה (אנאבל וואליס), וג'ון (וורד הורטון), עובר לבית בפרברים, בשכונה שקטה, עם שכנים נחמדים, איתם הם נפגשים בכנסייה. וורד מביא בובה, מתנה לאשתו ההרה. רוח רעה נכנסת לתוך הבובה ומאיימת על העובר שבבטן האישה והזוג מותקף באלימות ע"י חברי כת שטנית. לנוכח האירועים המפחידים, השניים מתחילים לפקפק בשפיותם.

מכאן אני ממשיך (ארה"ב, 2014 )
שון לוי ביים קומדיה משפחתית בכיכובו של ג'ייסון בייטמן, עם ג'יין פונדה, קורי סטול וטימותי אוליפנט. כשאבי משפחת אלטמן הלך לעולמו, ארבעת ילדיו חוזרים לבית הוריהם, לשבעה. שבוע של כאב, אבל, שמחה, חיסול חשבונות משפחתיים, ויכוחים בלתי פוסקים. בשביל זה יש משפחה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *