סרטים חדשים בקולנוע

מאי 04

(צילום: יח"צ)

שומרי הגלקסיה חלק 2 הוא המשך לסרט המצליח של מארוול מ-2014. אחרי ששומרי הגלקסיה חושפים את האמת אודות הוריו של פיטר קוויל (כריס פראט), הם נאלצים להילחם ולהגן על המשפחה החדשה שלהם. אויבים ותיקים הופכים לבני ברית ודמויות חדשות מהיקום של מארוול יגיעו לעזרה. עם זואי סלדנה, דייב בוטיסטה, בראדלי קופר, ווין דיזל וקורט ראסל כאביו של פיטר.

חדרי הבית, סרטו של איתן גרין, מספר על אברם (יובל סגל), קבלן בנייה ירושלמי שחייו נראים כאילו הם מתנהלים נכון. יש לו בן ואישה שהוא אוהב, הוא סיים לבנות את בית חלומותיו לו ולמשפחה, וגם הקריירה בכיוון הנכון. אך כשתפנית מפתיעה מביאה את העבודה באתר הבנייה שלו לעצירה מוחלטת, אברם מוצא את עצמו מאבד שליטה על העניינים: כסף לא נכנס לחשבון הבנק, הבוס שלו לא שש לעזור והוא מסתבך עם חובות לאנשים מהסוג שלא כדאי להיות חייבים להם. אבל גם כשנדמה שכל חייו מתפרקים סביבו, אברם מנסה לשמור על אחדות המשפחה ועל בית חלומותיו. עם אסנת פישמן, שרון אינגריד שטרק, דני שטג ועידו זייד.

נומי ראפס מככבת בסרטו של מייקל אפטד, המתקפה, בתפקיד אליס, סוכנת חשאית מצטיינת, שמספקת בשוגג לקבוצת טרוריסטים מידע בטחוני מסווג, ומסכנת את לונדון במתקפה ביולוגית. היא יוצאת למלחמה כנגד השעון כדי לתקן את טעותה ולמנוע אסון רב נפגעים. עם ג'ון מלקוביץ, אורלנדו בלום, מייקל דגלאס וטוני קולט.

נרודה היא אוטוביוגרפיה בדיונית של הסופר והמשורר הצ'יליאני פבלו נרודה (לואי גנקו), שנאלץ לגלות מארצו עקב מאבקו במשטר הפשיסטי. דמויות וגיבורים מיצירותיו של נרודה מתעוררים לחיים במסע בו בלש משטרה, נציג השלטון (גאל גרסיה ברנאל), מנסה ללכוד את המשורר על פי רמזים המוטמנים בכתביו.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *