סרטים חדשים בקולנוע

אוג 13

(צילום: יח"צ)

(צילום: יח"צ)

פירס ברוסנן מככב בכמו מאהב אנגלי, כריצ'רד הייג, פרופסור לספרות מאוניברסיטת קיימברידג' היוקרתית. בשעות הפנאי הליליות שלו הוא מגשים פנטזיות מיניות עם הסטודנטיות. את היחס שלו לנשים הוא למד מאביו, (מלקולם מקדואל), גם הוא פרופסור לשעבר, המאמין באהבה חופשית. עולמו של ריצ'רד מתערער כאשר חברתו האמריקאית קייט (ג'סיקה אלבה), מודיעה לו שהיא בהיריון. במקביל, הוא מתאהב באחותה אוליביה (סלמה הייק), דבר שעלול לגרום לו לאבד את אישור השהייה שלו בארה"ב.

אהבה וחסד מספר על פרק ארוך וקשה בביוגרפיה של בריאן ווילסון, מלהקת הביץ' בויז, שבגלל מצבו הנפשי שהלך והידרדר לאחר שנים של שימוש בסמים פסיכדליים, התמכר לטיפוליו של הפסיכיאטר יוג'ין לנדי (פול ג'יאמטי), ומצבו רק הלך והחמיר. מלינדה (אליזבת בנקס), אהובתו של ווילסון, עשתה כל מה שביכולתה להציל את ווילסון מהמטפל המפוקפק. פול דאנו וג'ון קיוזאק מגלמים את בריאן הצעיר והבוגר, בהתאמה.


ג'ייסון בייטמן, רבקה הול וג'ואל אדג'רטון מככבים בהמתנה, המספר על הזוג סיימון ורובין, שלכאורה נישואיהם מושלמים, עד שמגיע לביתם אדם בשם גורדו, הטוען שהיה חברו הטוב של סיימון, בתיכון. סיימון מכחיש. רובין מתחילה לחשוש שהיא לא באמת מכירה את הגבר שנישאה לו.


לקראת סוף החופש הגדול עולים למסכי הקולנוע שלושה סרטים מדובבים. במקס האריה בעולם המים, מנסים מקס וחבריו לעצור את זעמו של האוקיינוס. לשם כך הם צריכים לאתר שתי פנינים קסומות, פנינת ההרס ופנינת הבריאה. עם יובל סגל, טליה ברקאי ואמנון וולף.

השדון הראשון שלי מספר על טום בן ה-11 , ילד מפוחד שפוגש במרתף ביתו שדון ירוק בשם הוגו. השדון מגייס את טום ואת הטי, ציידת השדים המקצועית, להילחם בשד הקרח הגדול המאיים להקפיא עיר שלמה.


בסרט ברבי מלכת הרוקנ'רול , ברבי מככבת כנסיכה קורטני, שבטעות נשלחת למחנה קיץ של מוזיקה בעוד אריקה, כוכבת הרוק המפורסמת, נשלחת למחנה מלוכה. המדריכים בשני המחנות מנסים לתקן את הטעות, בשעה שקורטני ואריקה מנסות להסתגל לעולמות החדשים אליהם נקלעו.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *