סרטים חדשים בקולנוע

מרץ 31

(צילום: יח"צ)

(צילום: יח"צ)

ניה ורדאלוס וג'ון קורבט מככבים בקומדיה המשפחתית החתונה היוונית שלי 2 , סרט המשך ללהיט הקולנועי המפתיע מ-2002 . עתה טולה ואיאן הם נשואים ותיקים ומתמודדים עם בת מתבגרת שבקרוב תעזוב את הבית ותיסע לקולג'. בינתיים, הם מנסים להתגבר על השחיקה בזוגיות שלהם, עם סוד משפחתי שצץ לפתע ועם עוד חתונה יוונית גדולה. אלה קמפוריס מגלמת את בתם ולייני קאזאן ומייקל קונסטנטין מגלמים, שוב, את הוריה של טולה.

 

בדרך קלוברפילד 10 , בחורה מתעוררת לאחר שהייתה מחוסרת הכרה בעקבות תאונת דרכים. היא מוצאת עצמה במקלט, עם שני גברים שאינם מוכרים לה, הטוענים שהעולם מבחוץ ספג מתקפה כימית קטלנית ושלושתם הניצולים היחידים. עם מרי אליזבת ווינסטד, ג'ון גודמן וג'ון גלאהגר ג'וניור.

 

פרינסס שואו, סרטו של עידו הר, הוא סיפורם של שני מוזיקאים שנפגשו בזכות יוטיוב. אופיר "קותימאן" יקותיאל, יוצר קולאז'ים מחלקי מוזיקה שהוא מלקט מקליפים שעלו לאתר. סמנתה מונטגומרי היא זמרת אלמונית מניו אורלינס המנסה לבנות קריירה, אך נכשלת שוב ושוב. קותימאן, שגילה אותה ביוטיוב, הופך את שיריה ליצירה חדשה שתיחשף בפני מיליוני מעריציו ואולי תעניק לסמנתה הזדמנות ממשית ראשונה להתפרסם.

הוא + היא, סרטו של קלוד ללוש, מספר על אנטואן (ז'אן דז'ארדין), מלחין סרטים מצליח ושרמנטי, המוזמן להודו, לכתוב מוזיקה לגרסה חדשה של "רומיאו ויוליה". בהודו הוא פוגש באנה (אלזה רובינשטיין), אישה השונה באופייה ממנו, ואולי זו הסיבה שהוא נמשך אליה, אף שהיא נשואה, לשגריר צרפת בהודו (כריסטוף למבר).

 

האמת של פריץ באואר מבוסס על סיפור אמיתי, שהתרחש בסוף שנות ה-50 , כאשר התובע הכללי באואר, יהודי-גרמני ששב למולדתו לאחר שנאלץ לברוח ממנה במלחמת העולם השנייה, והיה מתוסכל מכישלונו המתמשך להעמיד לדין בכירים-לשעבר ברייך השלישי, קיבל מידע על מקום הימצאו של אדולף אייכמן. באואר, שידע כי לא יזכה לשיתוף פעולה מצד רשויות החוק בארצו בניסיון להביא להסגרתו מארגנטינה, החליט להיעזר ב"מוסד" הישראלי, כדי להביא את הפושע הנאצי לדין. אם לא בגרמניה, אז בישראל.

ברוס וויליס מככב באיום מיידי, כלאונרד טרנר, סוכן ותיק ומנוסה של ה-CIA , שנחטף בידי ארגון טרור המאיים להשתלט על נשק אימתני העלול לגרום נזק כבד לעולם בכלל ולארה"ב בפרט. הארי (קאלן לוץ), בנו של הארי, אנליסט החולם ללכת בדרכי אביו, יוצא לחלץ אותו, לנטרל את הסכנה לשלום העולם ולהוכיח שהתפוח אכן לא נפל רחוק מהעץ.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *