סרטים חדשים בקולנוע

אוק 30

הטוב שבי (צילום: יח"צ)

הטוב שבי (צילום: יח"צ)

בסרטו של מייקל הופמן, הטוב שבי, המבוסס על ספרו של ניקולס ספארקס, דוסון (ג'יימס מרסדן), ואמנדה (מישל מונהאן), שהיו זוג בתיכון, נפגשים אחרי 20 שנה כאשר הם חוזרים לעיירה שבה גדלו, להלווייתו של חבר אהוב. האיחוד המר-מתוק שלהם מצית את האהבה שלעולם לא נשכחה, אך מתברר שהסיבות לפרידתם לפני 20 שנה, עדיין מטילות צל כבד על הסיכוי להזדמנות שנייה.

זעם, סרטו של דייויד אייר, מתרחש בחודשים האחרונים של מלחמת העולם השנייה, באירופה. הנגד הוותיק דון "וורדדי" קולייר (בראד פיט), מפקד על טנק שרמן, שהוצמד לו הכינוי פיורי, זעם. יש לו צוות ותיק, מגובש, למעט אחד: התותחן השני, נורמן אליסון (לוגן לרמן), שהגיע לשדה הקרב מג'וב משרדי. הוא חסר ניסיון, הססן, מסרב לירות בחיילים גרמנים, למרות פקודתו של וורדדי. המפקד לוקח את נורמן תחת חסותו, במטרה להפוך אותו לאיש-צוות קשוח, כמו חבריו. בשיאו של הסרט, פלוגת השרמנים נתקלת בטנקים גרמנים וסופגת מכת אש כבדה. רק הפיורי נותר פחות או יותר שלם. וורדדי חייב למלא את משימתו ובאותה עת, לנסות לשמור על חיי פקודיו.

המותחן חיית הלילה, סרט הבכורה של הבמאי דן גילרוי, עוסק בצעיר לו בלום (ג'ייק ג'ינלהול), שיעשה הכל למצוא עבודה. בצירוף מקרים הוא מגלה את עולם עיתונות הפשע בלוס אנג'לס, מגייס צלם ומתחיל לכסות תאונות דרכים ופשיעה. בעידודה של מנהלת תחנת חדשות מקומית, בלום חוצה את הגבול בין דיווח על חדשות לעשיית חדשות ובין עיתונאי לפושע. בלום הופך לחיית הלילה ולכוכב הראשי של הידיעות הבלעדיות שהוא מפרסם.

באהבה רוזי היא קומדיה רומנטית אירית של כריסטיאן דיטר, על רוזי (לילי קולינס), ואלכס (סם קלאפין), החברים הכי טובים מאז שהיו ילדים קטנים. אבל כשהתבגרו ואלכס התחיל להביט בה קצת אחרת, ורוזי התחילה לראות בו צד אחר שלא הכירה ודווקא מצא חן בעיניה, הם נאלצו להיפרד. אלכס התקבל ללימודי רפואה בהרווארד, בעוד רוזי מתמודדת עם השלכותיה של תאונה מפתיעה. האם הם יצליחו למצוא את הדרך לאהבה או שכבר מאוחר מדי בשבילם.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *