סרטי סופ"ש בטלוויזיה

אפר 21

(צילום: באדיבות yes )

ג'ק ניקולסון יחגוג מחר את יום הולדתו ה-80 . לכבוד יום הולדתו, ערוץ yes4 ישדר בשבת מיטב מסרטיו. ביניהם, הכי טוב שיש, באטמן, סדנה לעצבים והניצוץ (בתמונה).

טראוויס פימל ובן פוסטר מככבים בוורקראפט: ההתחלה (שישי,yes2 ), המבוסס על סדרת משחקי המחשב הידועה. כאשר אזרות', עולמם של האורקים, נמצא בשלבים מתקדמים של גסיסה, הם פולשים לכדור הארץ כדי להתיישב בו, אך נתקלים בהתנגדות עזה של בני האדם.

 

 ציפורי חול (שבת, yes קולנוע ישראלי), סרטו של אמיר וולף, הוא מותחן בלשי בכיכובם של שחקני תיאטרון ותיקים, ביניהם עודד תאומי, גילה אלמגור ומרים זוהר. הסרט נפתח בגופה של גבר כבן 80 , שנמשית מנחל הירקון. רק מספר האסיר שקועקע על ידו במחנה הריכוז הנאצי מביא לזיהויו. חוקר המשטרה אמנון (אמנון פישר), חושף את עברו של הנרצח וקשריו עם שחקנית מפורסמת, סוכנת הבית שלה (דבורה קידר, שזכתה בפרס אופיר לשחקנית המשנה על תפקידה בסרט), ורופאה בגמלאות. פענוח הרצח נע בין עברם של הוריו ניצולי השואה של אמנון, לבין ההווה שכולל את גרושתו (מלי לוי), ובתם הקטנה.

הנקמניות (שבת, HOT Prime ), היא דרמת מתח שביים דון סיגל ב-1971 , בכיכובו של קלינט איסטווד (בעוד חודשים אחדים תוקרן גרסה חדשה לסרט שביימה סופיה קופולה). הסרט מתרחש במלחמת האזרחים בארה"ב ואיסטווד מגלם את ג'ון מקברני, חייל צעיר שנפצע קשה ומוצא מקלט בבית ספר דרומי לבנות, בסביבה שכוללת רק נשים. עד מהרה הופך מקברני למוקד תשומת הלב במקום, בזמן שהבנות הבודדות מתחרות על אהבתו. התחרות מעוררת קנאה וגורמת להן לצאת זו נגד זו. ככל שמקברני מבריא, התשוקה חוזרת גם אליו, אבל הוא אינו יודע האם יוכל לבטוח בבנות, שלא יסגירו אותו לחיילי האויב.  עם ג'רלדין פייג' ואליזבט הרטמן.                    

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *