פינת הקומוניקט

אוק 15

(צילום: באדיבות yes )

ביום ראשון הבא, ה-22 באוקטובר, יום לאחר שידור הבכורה העולמי בצ'אנל 4 הבריטי, ישודר ב-yes דוקו הסרט "ג'ורג' מייקל: freedom" , המתעד חמש שנים בחייו של הזמר המנוח, בשנות ה-90 , במהלכן נאבק להשתחרר מחוזה עם חברת התקליטים והתאבל על בן זוגו שמת מאיידס.

 

הסרט ג'ורג' מייקל: freedom מתעד פרק זמן של 5 שנים בחייו של הזמר המנוח, בשנות ה-90, במהלכן הוציא את אלבום הסולו השני שלו Listen Without Prejudice Vol.1   שמכר יותר מ-8 מיליון עותקים, ניהל מאבק מול חברת התקליטים שלו דאז, סוני, והתאבל על מות בן-זוגו ממחלת האיידס.
הסרט מאחד לראשונה את 5 דוגמניות-העל:  נעמי קמפבל, כריסטי טרלניגטון,  סינדי קרופורד, טטיאנה פטיץ ולינדה אוונגליסטה, שכיכבו בקליפ המפורסם  Freedom! 90  , לשיחה על צילומי הקליפ והשפעותיו על תרבות הפופ.  כמו כן משתתפים בסרט מעריצים וחברים של הזמר, ביניהם  אלטון ג'ון, סטיבי וונדר, ריקי ג'רווייס, מארק רונסון, ליאם גלהאגר, ז'אן-פול גוטייה, טוני בנט ומרי ג'יי בלייג'.
מייקל, שהלך לעולמו בגיל 53 ב-25 בדצמבר 2016, היה מעורב מאוד בעשיית הסרט וציפה לשידורו. בפוסט האחרון בעמוד הפייסבוק שלו, חודש לפני מותו, כתב: "עובד על הפינישים האחרונים בסרט".

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *