פינת הקומוניקט

ינו 17

(צילום: באדיבות טלעד)

רוז נגד הארווי: בחודש הבא ישודר בערוץ E! הסרט "האזרחית רוז מקגוון", על השחקנית והאקטיביסטית, שהייתה בין הנשים הראשונות שיצאו נגד המפיק הארווי וויינשטיין וטענה כי אנס אותה.

 

 

ערוץ E! מציג סדרה דוקומנטרית חדשה בחמישה חלקים – "האזרחית רוז מקגוון". הסדרה נפתחת בפרק כפול, שישודר ב-3 בפברואר, ולאחריו ארבעה פרקים נוספים שישודרו באביב 2018.

במהלך 10 ימים, היוצרת והאקטיביסטית רוז מקגוון נעצרה ע"י המשטרה, נפגשה עם נשיא ארה"ב לשעבר ברק אובמה והפכה לאחת מ"אנשי השנה" של מגזין "טיים". כל זאת בעוד שהיא מנווטת בשדה המוקשים של אלו המנסים להשתיק אותה. "האזרחית רוז מקגוון" הוא פרויקט המשקף עולם המשתנה באופן דרמטי. מקגוון הייתה בין הנשים הראשונות שיצאו בפומבי כנגד הארווי ויינשטיין, כשחשפה כי המפיק ההוליוודי אנס אותה.

הסדרה תעקוב אחריה כאשר היא מתכוננת לקראת הוצאת ספרה החדש "BRAVE", ותיכנס אל תוך עולמה: האמנות, צבא המעריצים (#ROSEARMY), האקטיביזם הפאנקיסטי המיוחד שלה, והמוזיקה שהיא יוצרת על מנת להחלים. מקגוון הראתה אומץ אמיתי כשיצאה נגד התעשייה ההוליוודית, וסדרה זו תיקח אותנו אל מאחורי הקלעים של חייה המרתקים. היא תעכל, כמעט בזמן אמת, את השינוי החברתי העצום שעזרה לקדם, ותלחם נגד אלו שפגעו בה, כולל היא עצמה.

בהודעה לעיתונות כתבה מקגוון: "הנכם מוזמנים באופן רשמי אל תוך חיי והלך מחשבתי. אני שמחה לשתף פעולה עם ערוץ E! על מנת להעצים את המסר של אומץ לב, אמנות, שמחה והישרדות. בזמן שכתבתי את ספרי BRAVE, הבנתי שאני רוצה להראות כיצד ניתן להחלים דרך אמנות, אפילו כשנרדפים על ידי רוע.  אני רוצה לפתוח שיח עם כולם על דרכים אחרות להסתכל על החיים, והיכולת לראות יופי וטוב בכל מקום. הפלטפורמה המרשימה של ערוץ E! מאפשרת לי להפיץ באופן גלובאלי את החשיבות בלחיות חיים אמיצים."

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *