פינת הקומוניקט

מרץ 08

(צילום: דורון ישינסקי)

הזמרת, השחקנית והיוצרת אסנת שיר-וישינסקי משיקה סינגל ראשון, "תני לי לאהוב אותך", מתוך תקליט בכורה ומופע חדש שיעלה לבמה לאחר פסח.

 

לאחר כשלושה עשורים על הבמה כזמרת, שחקנית וחקיינית, אסנת שיר-וישינסקי מוציאה סינגל ראשון, שיר שכתבה והלחינה בעצמה. גיא וינגרטן עיבד והפיק. השיר "תני לי לאהוב אותך" נכתב בשנת 2015, אבל עכשיו הרגישה אסנת שזה הזמן המתאים לצאת עם חומרים משל עצמה שישולבו במופע חדש שיעלה לאחר פסח.

את השיר כתבה אסנת לבתה הבכורה, דנה, בתם של אסנת ושלמה וישינסקי, בעלה הראשון, והוא מוקדש באהבה לשתי בנותיה של אסנת, דנה ולירון, שנולדה מנישואיה של אסנת למוטי גלעדי. אסנת שכלה את בנה הבכור ליאור בפיגוע בציר פילדלפי לפני כ14 שנים.

לדברי אסנת, "מאוד מרגש אותי לשחרר לאוויר העולם את השיר 'תני לי לאהוב אותך' ואני מקווה שייגע בכמה שיותר אנשים, נשים, אמהות ולבבות. היה חשוב לי לשלב בעיבוד המוזיקלי את הניחוח מבית ההורים, בית מזרחי וחם שבו נחשפתי בהשראת אבי גם למוזיקה קלאסית שאני מאוד אוהבת.

בין מערכות היחסים אותן אנו מנהלים בחיינו, המורכבת ביותר היא מערכת היחסים עם עצמנו, אליה אנחנו לא תמיד מודעים. לא פחות מורכבת היא מערכת היחסים של אמא עם בתה.

חשוב לי לומר לנשים של ימינו, הנדרשות לכל כך הרבה, לנשים קרייריסטיות, לנשים המקבלות החלטות גורליות ומוכנות לשלם את המחיר – שהכל בסדר. בכל נקודת זמן את יכולה להיות האמא שתמיד רצית להיות ולא תמיד הצלחת בגלל כל מיני סיבות. אף פעם לא מאוחר לתת ולקבל, לשפר מערכות יחסים ולעורר מחדש את האהבה, את האמון, ואת שמחת הביחד.

בתקופה הזאת, חודש היאשה הבינלאומי, חגיגות ה- 70 למדינה ,שהייתי מייחלת שיהיו בסימן של איחוד לבבות במובן הלאומי, אני גם מייחלת לאיחוד הלבבות במישור החברתי והפרטי. מוזיקה מקרבת בין לבבות, ותרבות עושה שינוי. אני מתפללת שהשיר יגיע לכמה שיותר מאזינים, ושהמסר יפתח לבבות".

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *