פינת הקומוניקט

מרץ 19

(צילום: באדיבות הליקון)

עד שיגיע הסרט "קמט בזמן" לאולמות הקולנוע בארץ, ב-19 באפריל, אפשר ליהנות מהפסקול שלו, שיצא עתה לשירותי המוזיקה הדיגיטליים. מהדורה פיזית של הפסקול צפויה באפריל. בין המשתתפים בפסקול, שאדיי, בשיר חדש, ראשון זה שמונה שנים, דמי לובאטו וסיה.

 

הפסקול הופק על ידי הבימאית, אווה דו וארניי, הסרט והוא כולל כמה הקלטות חדשות ונדירות: השיר I Believe, שמופיע בכתוביות הסיום, בביצוע די.ג'יי. חאלד עם דמי לובאטו, שגם שותפים לכתיבת השיר ובימים אלה הם בסיבוב הופעות משותף בארה"ב. שאדיי עם flower of the universe  , השיר הראשון שכתבה (יחד עם בן טראברס ואנדרו הייל), והקליטה זה שמונה שנים. עוד בפסקול, סיה מבצעת את Magic  שכתבה יחד עם היוצר והמפיק ג'סי שטקין , הזמרת קלאני וצמד האחיות קלואי X האלי.

את המוזיקה לסרט כתב והפיק המלחין הגרמני ראמין דג'וואדי, שהלחין  למעלה ממאה סרטי קולנוע מצליחים וסדרות טלוויזיה, ביניהם "איירון מן" ו"פסיפיק רים", "הנגיף" ו"נמלטים". את פסקול הסרט הקליט בלוס אנג'לס יחד עם תזמורת בת 71 נגנים ושתי מקהלות, של זמרים בוגרים ושל ילדים.

הסרט הוא הרפתקה אפית המבוססת על ספרה של מדלן ל'אינגל, שלוקחת את הקהל לממדים של זמן ומרחב, בוחנת את טיב החושך מול האור, ובסופו של דבר את ניצחון האהבה. דרך מסע של ילדה אחת, בהנהגת שלושה מדריכים שמימיים, אנו מגלים שהכוח בא מחיבוק האינדיבידואליות של האדם ושהדרך הטובה ביותר לגבור על הפחד היא ללכת לאורו של האדם. הסרט, בכיכובם של ריס וויתרספון, אופרה ווינפרי, מינדי קלינג, כריס פיין וזאק גליפינאקיס, מופץ ע"י פורום פילם ויוקרן בבתי הקולנוע בארץ החל ב-19 באפריל.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *