פינת הקומוניקט

יול 12

(באדיבות הליקון)

האלבום הכפול החדש של דרייק, scorpion , הוא הראשון אי פעם שצבר מעל מיליארד השמעות בסטרימינג, תוך שבוע. על הדרך, הוא גם שבר שיא ותיק של הביטלס.

 

 

אלבומו החדש של הראפר הקנדי-יהודי דרייק, Scorpion ,שובר שיאים. האלבום הכפול כולל את הלהיטים  God's Plan
ו- Nice For What, את הסינגל החדש Don't Matter To Me (בו שר מייקל ג'קסון המנוח), ואת הלהיט הוויראלי In My Feelings.

Scorpion הוא האלבום הראשון שצבר מעל מיליארד השמעות סטרימינג בשבוע אחד. הוא שבר את שיא השמעות הסטרימינג בשבוע אחד בארה"ב בתוך פחות משלושה ימים, ואת שיא השמעות הסטרימינג בשבוע אחד בעולם בארבעה ימים. בכך הפך לאלבום שעשה את הפתיחה הגדולה ביותר בעידן הסטרימינג. זהו גם האלבום השמיני ברציפות של דרייק שנכנס הישר למקום הראשון במצעד האמריקאי. Scorpion הוא גם האלבום הנמכר ביותר בארה"ב ב-2018 , עד כה. גם בישראל האלבום כבש את המקום הראשון במצעדים של אפל ואייטונס.

דרייק ניפץ עוד שיא יוקרתי שהחזיק מעמד 54 שנה: שבעה שירים מתוך Scorpion נכנסו השבוע לעשרת הראשונים במצעד הסינגלים האמריקאי הרשמי ובכך נשבר השיא שהחזיקו הביטלס מאז 1964 , חמישה שירים.

הקריירה המוזיקלית של דרייק החלה ב- 2010 כאשר הוציא את אלבום הבכורה Thank Me Later" שכבש את המקום הראשון במצעד האלבומים האמריקאי. מאז הוציא עוד שבעה אלבומים ומיקסטייפים שכולם, כאמור, נכנסו למקום הראשון בארה"ב. Views מ-2016 מכר למעלה ממיליון עותקים בתוך שישה ימים ונכנס, לראשונה, למקום הראשון בבריטניה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *