פינת הקומוניקט

אוג 06

(צילום: דניאל קדם)

עידן רייכל משתף פעולה עם ברי סחרוף בשיר חדש "למה זה מגיע לנו". ישראל גוריון ואסף אמדורסקי עם שלושה ביצועים מחודשים לשירי צמד הדודאים, מארחים את שלומי שבן, יהודית רביץ ויהודה פוליקר, מתוך אלבום שייצא בשבוע הבא.

 

 

שיתופי הפעולה המיוחדים של עידן רייכל עם אמנים מהארץ ומהעולם מייצרים בשורות מוזיקליות בכל פעם מחדש. כעת מגיע שיר חדש וכובש, "למה זה מגיע לנו", בו מארח רייכל את ברי סחרוף.

לדברי רייכל: "כל שיר הוא סצנה שונה מתוך סרט שאני מדמיין והיחס לכל שיר הוא כאל יצירה שלמה. כל המרכיבים צריכים להתחבר ולשרת את השיר ולכן לבחירה בקול שמבצע את השיר יש משמעות גדולה. הפנייה שלי לברי הייתה ממקום של אהבה גדולה אליו ומתוך תחושה שרק הוא יכול לבצע את השיר הזה ולהגיש אותו בעומק וברגש אותנטיים. יש משהו פשוט ולא מתאמץ בשירה של ברי וגם בפרסונה שלו. זו זכות גדולה שברי הסכים לקחת חלק".

הפרויקט של עידן רייכל יופיע בחודש הבא באמפי לייב פארק בראשון לציון. ארבע מתוך שש ההופעות כבר נמכרו מראש.

ישראל גוריון, אסף אמדורסקי וחברים "שרים הדודאים". הפרויקט המוערך והמצליח חוזר עם אלבום חדש, מתוכו שוחררו היום שלושה שירים בהם מתארחים שלומי שבן, יהודה פוליקר ויהודית רביץ יחד עם "רבע לאפריקה".

לאחר הצלחת האלבום הראשון של ישראל גוריון, אסף אמדורסקי וחברים, "שרים הדודאים" (שמכר מאז 2013 למעלה מ-25,000 עותקים), ממשיכים ישראל ואסף לכבד את המורשת של הצמד המיתולוגי, שהוקם לפני 60 שנה, וחושפים פנינים נוספות בהפקה עדכנית המשמרת את רוח היצירה המקורית. אל השניים הצטרפו הפעם יהודית רביץ ורבע לאפריקה (דבקה רפיח), יהודה פוליקר (שי), ושלומי שבן (סימן שאתה צעיר).

את האלבום החדש ניהל והפיק מוזיקלית אסף אמדורסקי במסגרת הסדרה "צאן ברזל", שמטרתה היא לשמור על נכסי המוסיקה העברית ולהביאה אל הדורות הבאים.

האלבום החדש יראה אור ב-12 באוגוסט, יום הולדתו של בני אמדורסקי המנוח, שהלך לעולמו בגיל 62 .

 

 

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *