פינת הקומוניקט

אוק 09

(צילום: ליאור כתר)

אביתר בנאי יופיע בהיכל התרבות בתל אביב, ב-22 באוקטובר, במסגרת פסטיבל הפסנתר, ויארח את בן הדוד, אהוד בנאי. לקראת המופע יצא שיר משותף, "אני כאן", שכתב אביתר והפיק אסף אמדורסקי.

 

אהוד בנאי ואביתר בנאי, הם כבר הרבה יותר משמות, עבור כל אוהב מוזיקה ואולי עבור כל ישראלי. אך למרות שהם חולקים כל כך הרבה חיבורים עמוקים, זאת הפעם הראשונה שזה קורה מוזיקלית בשיר של אביתר. אהוד יהיה גם האורח בהופעה הקרובה של אביתר בהיכל התרבות בתל אביב, במופע הקרוב במסגרת פסטיבל הפסנתר. במופע יהיו עיבודים חדשים מיוחדים, המסכמים 20 שנה של מוזיקה מופלאה, אמת חשופה ובלתי מתפשרת ולב פתוח לרווחה לעולם.

אביתר: "אמרה לי מישהי, שאתה יכול לדעת הרבה על עצמך, לפי איך שהבן שלך מרגיש כשאתה תופס אותו עושה משהו שאתה לא מרשה. האם הוא נבהל? מסתתר? או שהוא יודע שמותר לו לטעות. האם הוא מרגיש מוגן? אהוב? או שבעולם שלך אסור להיכשל, אסור לטעות. כולם צריכים תמיד להיות מושלמים. גם את עצמך אתה אוהב רק כשאתה מושלם? או שמותר לך לטעות. מותר לך להיכשל? משהו בדיבור שלי עם עצמי משתנה. כל רגשות האשמה האלה, הביקורת העצמית הקטלנית הזו. אני מחליף את הדיבור הפנימי לדיבור של אמון וחמלה. אהבה. בנקודה זו נכתב השיר הזה.

אסף אחי היקר, כמה הומור, כמה חדוות יצירה, כמה יופי. כמה חברות יש בינינו, אה? איזה כיף לנו.

אהוד יקר, הרבה שנים שאני רוצה להתקרב. רוצה ללמוד ממך כל כך הרבה. איזה כיף שהגיע הרגע לעשות משהו ביחד. ממש. משפחה זה כח מרפא כשזה בא בטוב. תודה תודה תודה. זה חלום. איזה נדיב גדול אתה".

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *