פינת הקומוניקט

מרץ 13

(צילום: באדיבות הליקון)

סיגריד, הזמרת והיוצרת הנורבגית הצעירה שהוכתרה ע"י ה-BBC כ"סאונד אוף 2018 ", מוציאה אלבום בכורה ויוצאת לסיבובי הופעות עם ג'ורג' עזרא ולהקת מארון 5 . המוזיקה של סיגריד צברה עד כה למעלה מ-570 מיליון השמעות סטרימינג בעולם.

 

 

אחרי שבמהלך השנתיים האחרונות הצליחה סיגריד סולבאק ראב, הזמרת והיוצרת הנורווגית בת ה- 22, לפרוץ ולבסס את מעמדה כאחד מהשמות החדשים והבולטים בסצנת הפופ, היא משחררת את אלבום הבכורה שלה, Sucker Punch בחברת התקליטים איילנד.

האמנית המוכשרת בעלת הקול והגישה הייחודית והמרעננת, המעדיפה (כמו כוכבות-פופ גדולות לפניה), להיקרא בשמה הפרטי בלבד, עומדת מאחורי כתיבת כל השירים באלבום החדש. אסופת שירי הפופ הקלילים והעכשוויים כוללת את סינגל הבכורה Don't Kill My Vibe, הלהיט המצליח Strangers, שיר הנושא שהיה הסינגל הקודם שלה, וגם הסינגל הנוכחי Don't Feel Like Crying.

סיגריד זכתה ברשימה היוקרתית Sound Of 2018 של הבי.בי.סי, השתתפה בפסטיבלים נחשבים, ביניהם רידינג וגלסטנברי, ובתוכניות טלוויזיה פופולאריות ברחבי העולם. הכישרון הטבעי שלה כבש את לבם של מעריצים רבים והמוזיקה של סיגריד צברה עד כה כ- 570 מיליון השמעות סטרימינג בעולם.

סיגריד נולדה וגדלה בעיירה הנורווגית הקטנה אלסונד, הממוקמת בכניסה לפיורד מוקף ים והרים, ומוכר כאתר מוגן בחסות אונסק"ו. היא החלה לכתוב שירים בגיל 16 ושיחררה אותם באופן עצמאי. בגיל 18 עברה לעיר ברגן. לפני שנתיים הוחתמה בחברת איילנד וכיום מחלקת את זמנה בין הערים ברגן ולונדון. סינגל הבכורה שלה, שיר הנושא של האי.פי הראשון שהוציאה, צבר מעל 100 מיליון השמעות סטרימינג בעולם. בקיץ האחרון הוציאה את האי.פי. השני RAW, שזכה לביקורות נלהבות. בנובמבר האחרון קיימה הופעות בבריטניה וברחבי אירופה.

במקביל ליציאת האלבום החדש מצטרפת סיגריד לסיבוב ההופעות החדש של הזמר ג'ורג' עזרא וביוני תצטרף לסיבוב ההופעות באירופה של להקת מארון 5 . בנובמבר השנה היא עומדת לקיים כמה מההופעות הגדולות ביותר שלה עד כה, בלונדון ובדבלין.

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *