פינת הקומוניקט

מרץ 19

(צילום: נטי לוי, באדיבות yes )

26 הפקות מקור ישודרו ב-yes בשנה הקרובה. ביניהן, עונות חדשות לסדרות "פאודה" ו"תאג"ד" ודרמת פשע חדשה, "המדובב", בהשתתפות ציפי שביט, כפי שמעולם לא נראתה על המסך.

 

חברת yes תשדר בשנה הקרובה מספר שיא של הפקות מקור. לא פחות מ-26 עונות חדשות, וסדרות חדשות, דרמה, קומדיה, דוקו-ריאליטי וסדרות לילדים ולנוער, נחשפו באירוע חגיגי של חברת הלוויין. בין הסדרות שיעלו במהלך 2019 ונחשפו באירוע:

עונה שלישית ל"פאודה", סדרה על צוות המסתערבים שהפכה לתופעה עולמית;  "יס מן" – פורמט דוקו-ריאליטי מסקרן במסגרתו המשתתפים, ביניהם קותי סבג, נועה ירון ואלברט אסקולה, עוברים שינוי משמעותי בחייהם; "המדובב" – דרמת פשע בכיכובם של אניה בוקשטיין, אור-בן מלך, עמוס תמם וציפי שביט (כפי שטרם נראתה על המסך), אודות מדובב משטרתי שמשתחרר מהכלא ויוצא למסע נקמה; "רק להיום" – דרמה של ניר ברגמן, והנציגה הישראלית היחידה בתחרות הרשמית של SERIESMANIA (פסטיבל הטלוויזיה החשוב בעולם), על אסירים לשעבר הנאבקים להישאר מחוץ לחיי הפשע; "חיה" – דרמת מתח אפלה של דלית קהן על הומלסית הנקלעת לפרשייה של סחר בינלאומי בתינוקות; "חמישים" – דרמה קומית של הסופרת יעל הדיה על חייה של תסריטאית חד-הורית לפני גיל 50.

עוד ישודרו עונות חדשות לסדרות הלהיט האהובות "תאג"ד", "כבודו", "השוטר הטוב", "תום יער", "הבוזגלוס" ו-"רון".

בנוסף, ערוץ yes דוקו חשף גם הוא סרטים וסדרות חדשותם של מיטב היוצרים הישראליים. ביניהם: "טיפה של אור: אביתר בנאי מחפש תשובה", תיעוד אינטימי של אביתר בנאי, כפי שטרם נחשף, ו"דיין: המשפחה הראשונה", סדרה תיעודית אפית של ענת גורן בהשתתפות כל בני משפחת האצולה הישראלית.

בתחום הפקות הילדים יעלו עונות חדשות לסדרות מצליחות לצד "גיבור אמיתי", דרמה יומית מאת אורי גרוס, בכיכובו של רן דנקר. גרוס חתום (יחד עם יואב צפיר), גם על דרמה מוזיקלית יומית, בכיכובו של מרגי.  אמאמביכה" היא קומדיה בכיכובה של עלמה זק. "פלמ"ח" היא דרמה יומית לילדים על תקופת הפלמ"ח וההעפלה, לראשונה בטלוויזיה.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *