פינת הקומוניקט

אפר 09

(צילום: באדיבות הליקון)

בילי אליש, רק בת 17 וכבר מחזיקה בשיא: הזמרת הצעירה ביותר שנכנסה למקום הראשון במצעד הבריטי עם אלבום הבכורה שלה. מקום ראשון גם בארצות הברית וביקורות נלהבות. "היא הדבר האמיתי", לדברי המגזין וראייטי והבילבורד קבע, "כוכבת פופ נולדה".

 

בילי אליש, הזמרת והיוצרת הצעירה (17), אחד מהשמות החמים והמדוברים ביותר בעולם המוזיקה, הוציאה את אלבום הבכורה המצופה שלה WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?, שמיד דורג במקום הראשון במצעד בבריטניה, הזמרת הצעירה ביותר שזכתה להישג זה, ובארצות הברית. שיא נוסף שברה כאשר למעלה מ-800 אלף משתמשי אפל מיוזיק הוסיפו מראש את האלבום לספריות המוזיקה שלהם. האלבום נכנס למקום הראשון במצעד של אפל מיוזיק ביותר מ-70 מדינות, ישראל ביניהן.
האלבום, שזוכה לביקורות נלהבות בעולם, כולל את הלהיטים you should see me in a crown (שמלווה את הפרסומת המדוברת של קסטרו, ואת הקליפ לשיר ביים טקאשי מוראקאמי המפורסם), bury a friend, והסינגל החדש, bad guy , שכבר נכנס למקום הראשון במצעד העולמי של שירות הסטרימינג ספוטיפיי.

אלבום הבכורה נכתב, הופק והוקלט כולו על ידי בילי אליש ואחיה פיניאס, בחדר השינה של פיניאיס, מול חדרה של אחותו, בביתם בהיילנד פארק, לוס אנג'לס.
מאז הוציאה את שיר הבכורה שלה Ocean Eyes, בילי צברה קהל נאמן ברחבי העולם, שרק הולך וגודל. ה- אי.פי שהוציאה ב- 2017,  Don't Smile At Me, צעד במצעד האלבומים האמריקאי יותר
מ- 18 חודשים וצבר מעל ל- 5 מיליארד השמעות סטרימינג בעולם. בילי צברה תקליטי זהב (שישה) ופלטינה (שניים), עבור השירים. כמו כן, ארבעה סיבובי הופעות עולמיים שלה, נמכרו מראש, והיא גם הופיעה בפסטיבלי מוזיקה נחשבים. בילי שומרת על קשר ישיר עם המעריצים באמצעות דיאלוג פתוח ותקשורת אישית ברשתות החברתיות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *