פינת הקומוניקט

יול 19

(צילום: יח"צ)

סאבלימינל וההרכב טריפל, יחד עם סולג'יי, מגישים את ממתק האופטימיות של הקיץ, "תמיד קדימה", שיר מסיבות אולטימטיבי עם מסר חיובי.

 

לאחר החידוש לשיר "ימים טובים" שזכה להצלחה רבה מגיע "תמיד קדימה", של סאבלימינל (קובי שמעוני) וההרכב האלקטרוני טריפל (ליאור ברוש ועמרי כהן), המכיל מנת אופטימיות מדויקת ומשלב בין העולם האלקטרוני להיפ הופ. את הפזמונים צובע בקולו הססגוני אמן הרגאיי המוערך סולג'יי (אלון בלום), והתוצאה ממכרת.

"תמיד קדימה" הוא שיר מסיבות אולטימטיבי ועם זאת הוא נושא מסר עוצמתי וחיובי בתקופה לא קלה זו: ״עם הפנים קדימה, לילות לבנים בלי שינה, זה בא בגלים, תמיד זה בא, ממשיך תמיד קדימה, לא נח".

לדברי קובי שמעוני: "המסר בשיר הוא שלא משנה כמה קשה המצב, אנחנו ממשיכים לחיות וממשיכים לעשות ולהניע את הגלגלים קדימה, למרות המשברים".

צמד הדיג'ייז-מפיקים טריפל, ליאור ברוש ועמרי כהן, הספיקו להופיע על אין-ספור במות לצד האמנים הגדולים בעולם הדאנס ולזכות בפרס אם.טי.וי. אירופה. בארץ הם פרצו בשיר ״ואם תבואי אליי״, יחד עם עידן רייכל, שזכה בתואר שיר השנה בישראל. תוך כדי העבודה עם סאבלימינל על ״תמיד קדימה״ נולד גם מופע אלקטרוני חדש ואנרגטי.

תקופת הקורונה תפסה את סאבלימינל וטריפל בעיצומה של עשייה מוזיקלית פורייה, וגרמה לעצירת כל התוכניות. רגע לפני ההחלטה על הטלת סגר, הם היו צפויים להשיק את השיר החדש ברייב פורים ענק בתל אביב בפני 100 אלף מבלים. משם סאבלימינל היה אמור לטוס לסיבוב הופעות בדרום אמריקה והצמד טריפל לסיבוב הופעות באסיה. כמו כל אנשי תעשיית המוזיקה מצא עצמו סאבלימינל בפרשת דרכים והשתדל, בדרכו המיוחדת, להתמקד דווקא בנקודות האור שבמצב: זמן חופשי לבלות במחיצת משפחתו ואפשרות להתמקד ביצירה ובעשייה מוזיקלית שהיא כל חייו.

הסינגל כולל, בנוסף לגרסת האקפלה והגרסה האינסטרומנטלית גם גרסת קלאב מיוחדת שנועדה לקדם תחרות רמיקסים בהשתתפות מיטב הדי ג'ייאים של ישראל. הרמיקסים הזוכים ייצאו לאור באופן רשמי בלייבל של סאבלימינל, טאקט, ויוצריהם יזכו בפרסים יקרי ערך. מטאקט נמסר, "חשוב לנו לקדם את הדי ג'ייאים הנפלאים שגדלים במדינה ולשמור על קשר עם השטח. מבחינתנו הדי ג'יי הוא הלב הפועם של חיי הלילה ומקשר בין המוזיקה שלנו להמונים".

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *