פינת הקומוניקט

אפר 18

(צילום: באדיבות yes )

הערב בטלוויזיה: הקומדיה מעיראק שהייתה מועמדת לאוסקר, "אל קלאסיקו" (yes3 ), וסרט האקשן הקומי "סוכן וחצי" (yes3 ), בכיכובם של דוויין ג'ונסון וקווין הארט, האחד חנון שמן שהפך לסוכן חשאי קטלני, והשני שהיה מלך הכיתה הפך לרואה חשבון משעמם, ומגויס לעזור לחברו במשימה חיונית. עוד הערב: המותחן "מבוקש" (HOT Action ), עם אנג'לינה ג'ולי, שמגייסת את ג'יימס מקאבוי המשועמם לארגון מתנקשים סודי שאביו השתייך אליו בעבר.

 

סוכן חשאי, אחד הסרטים המצליחים בישראל בשנה שעברה, כ-300 אלף צופים, מספר על בוב (דוויין ג'ונסון), שהיה חנון עם עודף משקל וללא חברים, וקלווין (קווין הארט), הבחור הפופולארי ביותר בשכבה. שנים מאוחר יותר התהפכו היוצרות: אצל בוב תפסו שרירים את מקום השומנים והוא הפך לסוכן CIA קטלני, בעוד קלווין הפך עם השנים לרואה חשבון משועמם וחסר עניין בחיים. לאחר שבוב משכנע את קלווין לעזור לו לטהר את שמו, השניים נכנסים למסע בלתי צפוי מלא מרדפים, יריות וסכנות, בדרך להצלת העולם. עם ארון פול וג'ייסון בייטמן. הסרט ישודר ביום שישי הקרוב ב-HOT Gold .

הקומדיה העיראקית אל קלאסיקו, שהייתה מועמדת לאוסקר כסרט הזר הטוב ביותר והוקרנה בין השאר גם בפסטיבל חיפה, מספרת על גבר קטן קומה שאוזר אומץ ומבקש מאביה של אהובתו את אישורו להינשא לה. כשהאב מסרב בשל גובהו, מחליט הבחור שכדי להוכיח את רצינות כוונותיו ואת עומק אהבתו, עליו להשיג את הבלתי אפשרי. יחד עם אחיו הנמוך לא פחות, הוא יוצא למסע על טרקטורון, מעיראק לספרד, בכדי לפגוש את כריסטיאנו רונאלדו ולהחתים אותו על זוג נעלים שתפר האב, חובב ריאל מדריד מושבע.

מבוקש הוא מותחן פעולה מ-2008 בכיכובו של ג'יימס מקאבוי, כצעיר מתוסכל מכך שאינו מממש את עצמו, חש משועמם ומתחזק בקושי קשר רומנטי לא מוצלח. יום אחד הוא פוגש צעירה יפה ומסתורית (אנג'לינה ג'ולי), שמשנה את חייו. היא מגלה לו שאביו היה חבר בארגון מתנקשים סודי בשם "האחווה", ונרצח באכזריות. הגילוי מרעיש אותו והוא מחליט להתגייס לארגון בעצמו. בהדרגה הוא מגלה את כישוריו המיוחדים, אך גם מתברר לו שמגייסיו ומאמניו אינם מי שסבר בתחילה, ולמעשה הם מנצלים אותו למטרותיהם. עם מורגן פרימן וטרנס סטמפ.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *