פינת הקומוניקט

יונ 22

(צילום: באדיבות yes )

אוהבים את "משחקי הכס"? יש לכם הזדמנות לזכות להזמנה זוגית לפרמיירה העולמית של העונה השביעית, בלוס אנג'לס, בנוכחות שחקני הסדרה. כולל כרטיס כניסה לאפטר-פארטי. העונה החדשה תשודר החל ב-17 ביולי, בשעה ארבע לפנות בוקר.

 

 yes מזמינה את המעריצים לזכות בהזמנה זוגית לפרמיירה העולמית של "משחקי הכס" בלוס אנג'לס, בנוכחות שחקני הסדרה. האירוח כולל לינה בבוורלי הילס, טיסה זוגית וכניסה למסיבת האפטר פארטי של הפקת הסדרה.

במסגרת פעילות "תגידו yes לכס" שעורכת חברת  yes ופתוחה לציבור הרחב, יזכה הזוכה המאושר/ת בהזדמנות חד פעמית להשתתף בפרמיירה העולמית של העונה השביעית של "משחקי הכס" בלוס אנג'לס בנוכחות שחקני הסדרה, כולל הזמנה למסיבת האפטר פארטי של ההפקה. ההשתתפות בכפוף לתקנון באתר החברה.

הפעילות תחל ביום ראשון ה- 25.6 ותימשך חמישה ימים, ובמסגרתה יוצב הכס במתחם רכבת השלום ליד קניון עזריאלי בתל אביב. הציבור מוזמן להצטלם על או ליד הכס, להעלות את התמונה לאינסטגרם ולתייג @yestagramtv עם האשטג תגידו יס לכס (#תגידויסלכס), ולשכנע מדוע מגיע להם לקחת חלק בפרמיירה החגיגית. התשובה הכי יצירתית תזכה את הגולש/ת בכרטיס טיסה זוגי, לינה בבוורלי הילס וכניסה לאירוע הכי מרגש של עולם הטלוויזיה.

העונה השביעית תשודר בערוץ  yes Oh החל מה- 17.7, בימי שני, בשעה ארבע לפנות בוקר, במקביל לארה"ב, וב- 22:00 בערב, כמו כן תהיה זמינה ב-yesVOD. הסדרה תשודר באותן שעות גם אצל המתחרים, ב-HOT HBO .

בעונה החדשה של הסדרה זוכת 38 פרסי אמי, העונה הלפני אחרונה, עם בוא החורף, בעוד סרסיי לאניסטר, ג'ון סנואו ודאניריס טרגריין נלחמים על כס המלכות והשליטה בשבע הממלכות, האיום הגדול באמת מגיע מצפון בדמות ההלכים הלבנים בראשות מלך הלילה. האם יצליחו בני האדם להתאחד במלחמה נגד הכפור המאיים לבלוע אותם?

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *