שידורי המהפכה

ינו 18

(צילום: יח"צ)

(צילום: יח"צ)

מצעד ישראלי כולל שירים בשפות זרות, עשר שעות רצופות של פופ ישראלי נוסטלגי מדי שבת והרחבת אגן הים התיכון. לוח שידורים חדש של רשת ג' , החל מהיום.

 

רשת ג' מציגה לוח שידורים חדש שייכנס לתוקף מהיום. בין החידושים: השיר במקום הראשון במצעד הישראלי (המשקלל את השמעות השירים הישראליים בכל תחנות הרדיו בארץ), ישודר חמש פעמים ביום. מעתה, המצעד, המשודר מדי יום חמישי וגם באתר רשת ג', יכלול גם שירים בשפות זרות, בביצוע אמנים ישראלים.
בין השינויים בלוח השידורים השבועי: בין השעות 10:00- 12:00 ישודרו להיטים ים תיכוניים. משעה 14.00 , "ציפורי שיר", שעתיים של מוזיקה ישנה וטובה, ברצף. משעה 16.00 , שלוש שעות של להיטים, להעביר בכיף את הבאסה בפקקים על כבישי ישראל. בשעות הערב ישודרו תוכניות שיוקדשו לתכני מוזיקה מיוחדים וביניהם, זמר עברי מוקדם, ג'ז, הופעות חיות מבימת מועדון הצוללת הצהובה, ועוד. בעשר בלילה, שעה של "רוק בישראל" ואחריה, רצועה בשם "לילה צעיר". השעות הקטנות של הלילה ייערכו ויוגשו על ידי סטודנטים בתחנות הרדיו החינוכי של קול ישראל במכללות השונות.
בימי שישי, התוכנית המיתולוגית באמת, "אגן הים התיכון", תורחב ותשודר במשך ארבע שעות החל בתשע בבוקר. בשבתות, החל בשבע בבוקר, עשר שעות רצופות של נוסטלגיה, שירים ישראלים משנות ה-60 ועד ה-80 .
שינוי נוסף, לבקשת המאזינים: מהדורות החדשות של קול ישראל חוזרות לשבת, וישודרו מדי שעה עגולה.
לדברי משה מורד, מ"מ מנהל רשת ג': "בלוח החדש הרבה פחות דיבורים והרבה יותר מוזיקה. הוא ידידותי למשתמש ומטרתו לשקף את טעם הקהל הרחב".

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *