שני מיליון לא הולכים ברגל

מרץ 23

(צילום: יח"צ)

(צילום: יח"צ)

אמירה מורג על הקמפיין לנעל הדגל של ריבוק, שהופק בתקציב של שני מיליון שקלים ובהשתתפות ראפר אמריקאי, נטלי דדון, טיטי איינאו ועוד.

 

קחו את הראפר האמריקאי the realest , הנראה כאחיו התאום של המנוח טופאק שאקור וצרפו אליו את נטלי דדוןטיטי איינאו, אלכסה דול, שביט ויזל ואבישחר ג'קסון. תוסיפו תקציב נדיב, 2 מיליון שקלים, והתוצאה: שיר וקליפ מדליק, סקסי, תזזיתי וסוחף, שיופץ לתחנות רדיו ומועדונים בארץ ובעולם.
השיר הוא בעצם פרסומת לנעל הדגל של ריבוק לשנת 2015, המבוססת על טכנולוגיית "פאמפ", שהזניקה את מכירות המותג בשנות ה-90'. הפטנט מזרים אוויר לחלקי הנעל, כדי להתאים את אחיזתה לכל מבנה כף רגל באופן אישי.
לדברי מנכ"ל ריבוק בארץ, משה סיני, "בחרנו להשיק את נעל הדגל בהפקת קליפ ל-MTV מאחר ושיר קליט עם קליפ מהנה לצפייה, יוצרים תודעה לאורך זמן רב. עמדנו בפני אתגר לא פשוט, לייצר גרסה ישראלית לתרבות ההיפ-הופ האמריקאית שמלווה את מוצרי ריבוק בארה"ב".
גבי אטל, מנכל זניט מדיה, הוסיף: "כדי לחצות מדינות ותרבויות יצרנו תוכן המותאם לצפייה דרך טלפונים חכמים ורשתות חברתיות. כיום, תוכן טוב ואיכותי יכול להתפשט בעולם תוך דקות ספורות".
את הפרויקט הפיקו משרד הפרסום לידרס ובית הקונספטים אלנבי וחגי מזרחי, שחתום על קליפים ללהקת שוטי הנבואה, סאבלימינל, רוני סופרסטאר ועוד.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *