אהבה בוול סטריט

אוק 21

קומה אפס (יח"צ HOT )

קומה אפס (יח"צ HOT )

הסדרה הקומית קומה אפס (HOT קומדי סנטרל, ראשון-חמישי), מחברת זוג רומנטי בלתי אפשרי: עובדת תחזוקה בבניין משרדים ובנקאי שעובד באותו בניין.

בחור פוגש בחורה באירוע של החברה שבה הוא עובד. בחור ובחורה נכנסים למיטה. למחרת מתברר להם שהם שכנים. בערך: הוא בנקאי השקעות. היא עובדת במחלקת התחזוקה של בניין המשרדים. ברודי (סקיילר אסטין, פיץ' בלאק), וג'ני (בריגה הילן), נמשכים זה לזו. יש רומנטיקה וסקס באוויר. יש גם מי שחושב שכדאי לברודי להפסיק עם זה מיד, כי הקשר עם ג'ני פוגע בתפקודו ומסכן את עתידו. זהו הבוס של ברודי, מנספילד (ג'ון מקגינלי). גם החבר'ה של ג'ני סקפטיים למדי, לגבי עתיד הקשר ביניהם.
יוצר קומה אפס הוא ביל לורנס. את מקגינלי הביא מ"סקראבס" שלו. הילן השתתפה בעונה השלישית של "קוגר טאון", עוד סדרה מצליחה של לורנס. "ביל אוהב לבנות קבוצות של אנשים, שמבוססות על אהבה ועל האמונה שבני אדם הם טובים ביסודם. סוג של משפחה שאני אוהבת להיות חלק ממנה", אמרה הילן. "ג'ון, למשל, הוא אדם שאנחנו לומדים המון ממנו. המשחק שלו כל כך מדויק. כשחקנים צעירים, זה בונוס לעבוד עם שחקן כמוהו. הנוכחות שלו משמעותית".
אסטין אומר שלא היסס לפני שחטף בשתי ידיים את התפקיד. "ביל כתב את הדמות הזאת כטיפוס שונה לגמרי מהבנקאי או איש הפיננסים הסטריאוטיפי. ברודי אינו המנוול שמתעמר בגיבור הסיפור. ברודי הוא הגיבור, אנושי ורגיש ומצחיק. הבדיחה כאן – ואנחנו חוזרים על זה שוב ושוב – שברודי הוא הרגיש בקשר הזוגי עם ג'ני. אנשים כמו ברודי אנחנו מדמיינים בצורה מסוימת: גסים, כוחניים, עם אגו ענקי ומכונית פרארי. אבל הוא רחוק מזה. יש בו חוסר ביטחון. יש לו פגמים. מצד שני, יש דינמיקה בינו לבין ג'ני, שאני מאוד אוהב. שואלים אותי אם אנחנו דומים, ברודי ואני. אני רוצה להאמין שגם אני רגיש ונדיב כמוהו. אבל לדעתי הוא קצת, ממש קצת, יותר יהיר ממני".

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *