אורח לכריסמס באחוזת דאונטון

דצמ 02

ג'ורג' קלוני (צילום מסך: יוטיוב)

ג'ורג' קלוני (צילום מסך: יוטיוב)

ג'ורג' קלוני קפץ להתארח בסדרה הבריטית האהובה, בפרק מיוחד לחג המולד.

 

אתמול, בשיאו של מרתון שידורים ב-ITV , לגיוס כספים לצדקה, נחשפה לראשונה סצנה קצרצרה מתוך הופעת-האורח המדוברת ביותר אי-פעם באחוזת דאונטון: ג'ורג' קלוני. כוכב הקולנוע, הבמאי, הבעל הטרי, הפרזנטור של חברת קפה ידועה, ומתברר שגם מעריץ של סדרת הדרמה התקופתית הבריטית – או לכל הפחות, מכיר אותה וצופה פה ושם – התארח לרגעים אחדים, אם לא פחות, בפרק הכריסמס המסכם את העונה הנוכחית. בסצנה, ליידי קורה (אליזבת מקגוורן), ניגשת לגבר העומד בגבו אליה ומדברת איתו, מתוך מחשבה שזהו בעלה, הלורד, כשהאיש מסתובב מתברר שזהו קלוני.
לדברי מקגוורן, "זהו פרק מחמם-לב, שמח, מאוד 'כריסמסי', ואני יכולה להבטיח שאין בו אף לא מקרה מוות אחד, לא צפוי". יו בונוויל (רוברט, הרוזן מגרנת'אם ובעלה של ליידי קורה), הוסיף, "הצופים יישארו עם מחנק כלשהו בגרון, אבל בתחושה חיובית".
הפרק ישודר ב-19 בדצמבר, כשבוע לפני חג המולד עצמו, וצפוי לגרוף רייטינג נאה כשהופעת-האורח של קלוני בוודאי תהווה בוודאי שיקול בהעדפת הצופים את ITV על פני ערוצים אחרים. אגב, קלוני עשה לדיים מגי סמית (ויולט, הרוזנת-האם), את היום, את השנה, כשנישק אותה בשרמנטיות הידועה שלו. לא ידוע אם הנשיקה היא חלק מהתסריט ואם בכלל צולמה או שזו היתה המתנה שקלוני העניק לסמית עם סיום עבודתו בסדרה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *