אורלי שרה למענם

אוג 20

גבי שדה (צילום: גלעד בר שליו)

גבי שדה (צילום: גלעד בר שליו)

עמותת ORLY , שנוסדה לקידום אמנים עם אוטיזם ותסמונת דאון, תקיים ערב גאלה שישלב בין אמנות, ריקוד ושירה ובכיכובם של הזמרים גבי שדה וג'ודי בכר. המופע The Diva & The Tenor הוא שיתוף פעולה בין הזמרת המוכרת מביצועיה לשנסונים צרפתיים, וזמר האופרה הבינלאומי, ובו ישירו מרוסיני ועד אדית פיאף. מאסטרו איתן שמייסר מהאופרה הישראלית ינצח על המופע, שבו ישתתפו גם רקדנים מבלט פאנוב. עוד לפני החלק המוזיקלי, סנדרה שדה (אחותו), וליהיא לפיד יישאו דברים ויקראו שירה. במקום גם תוצג תערוכה של אמנים ישראלים.
העמותה, שהוקמה ע"י אן הכספי וזאב סגל, מתעתדת לקדם את צרכיהם ורווחתם של אמנים אוטיסטים ובעלי תסמונת דאון, באמצעות השקעת משאבים כלכליים ורוחניים בפיתוח כישרונותיהם המיוחדים של אמנים אלו בציור, שירה, ריקוד, משחק ואמנות, ובהדרכתם של מנטורים מתחומי האמנות השונים. בכוונת העמותה להפיק אירועים נוספים בארץ ובעולם, ליזום תערוכות, להוציא לאור מגזין שנתי וקטלוג יצירות של האמנים, לסייע במימון לימודי אמנות ועוד. בעתיד ייפתחו בעתיד מרכזים נוספים בעולם, מתוך כוונה ליצור קהילה בינלאומית, בסיס להיכרויות אישיות, פיתוח קשרים חברתיים וחיזוק ביטחונם העצמי של האמנים.

כל הכנסות האירוע, קודש לפעילויות הארגון בארץ ובעולם. כרטיסים למופע יימכרו ב-140 ₪ . לבעלי כיסים עמוקים ולב רחב: אלף שקל לשתי השורות הראשונות, 500 ₪ לשורות שלוש עד חמש.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *