ביבר אחד, טוב על הגריל

מרץ 11

(צילום: באדיבות HOT )

(צילום: באדיבות HOT )

ב-1 באפריל, יום לאחר שג'סטין ביבר יהיה הצלוי התורן ב-roast של קומדי סנטרל, תשודר התוכנית ב-HOT . התנהלותו השערורייתית בשנתיים האחרונות של ילד-הפלא לשעבר, תספק חומרים למכביר למשתתפי התוכנית.

 

ביום שבת תצולם roast (על הגריל), המותג המצליח של ערוץ הקומדי סנטרל בארה"ב, הפעם בכיכובו של ג'סטין ביבר. התוכנית תשודר שם ב-31 במרץ ויום לאחר מכן, ב-1 באפריל, תאריך בעל משמעות סמלית, היא כבר זמינה לצופי HOT קומדי סנטרל וב-VOD . את האירוע ינחה הקומיקאי קווין הארט (סוגרים חשבון) וצפויים להשתתף בין השאר מרת'ה סטיוארט, שאקיל אוניל, הראפרים סנופ דוג ולודקריס ואולי, אם ביבר יצליח לשכנע אותו – והוא מנסה באינטנסיביות, בטוויטר – גם סת' רוגן.

ביבר, כוכב הפופ הקנדי בן ה-21 , התפרסם בזכות הקליפים הביתיים שלו שהעלה ליוטיוב. הוא מכר מיליוני עותקים מאלבומיו ומאות הופעות, גם בישראל. אבל ביבר הפך מילד פלא מתוק לטינאייג'ר שהשערוריות מלוות אותו בכל מקום, ביוזמתו ושלא ביוזמתו. הוא הסתבך בקטטות עם פפארצי, הלך מכות עם אורלנדו בלום, השליך ביצים על בית השכנים (ואחד הפרומואים לרוסט הוא פרודיה על הנושא), עישן סמים בטיסה ועוד ועוד דברים שמן הסתם יספקו חומר מצוין לאורחים בתוכנית. "שנים רציתי להופיע בתוכנית אבל בקומדי סנטרל אמרו שאני צריך לספק להם חומרים לפני שזה יקרה", אמר ביבר בהודעה לעיתונות. "אז עבדתי על זה קשה וסוף סוף העבודה הזאת תשתלם". נותר רק לתבל היטב ולהגיש חם וקריספי.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *