ביער, ביער

אפר 07

רד בנד ומרינה מקסימיליאן (צילום: יח"צ)

רד בנד ומרינה מקסימיליאן (צילום: יח"צ)

פסטיבל יערות מנשה יתקיים בתאריכים 14-16 במאי, בהשתתפות גבע אלון, ערן צור, מרינה מקסימיליאן יחד עם רד בנד ומפגש בין דורי של פאנקנשטיין עם להקת פורטרט.

 

בלב יער קק"ל שבמרחב הביוספרי רמת מנשה יתקיים, בפעם השביעית, פסטיבל המוזיקה והאמנות הרב תחומית, במשך שלושה ימים, החל ב-14 במאי.
בין המופעים: רד בנד מארחים את מרינה מקסימיליאן. פאנקנשטיין במופע משותף עם להקת פורטרט. הישר מהניינטיז תגיע גם להקת איפה הילד. גבע אלון יחד עם ערן צור במופע רוק. עוד מפגש: תזמורת מארש דונדרומה עם משפחת אלייב הבוכרית. ג'נגו יתארח אצל מוטי ביקובסקי. דניאלה ספקטור תארח את לונה אבו נאסר. מופע בלוז של לייזר לויד ושירי ארץ ישראל יפה של נציג בולט בז'אנר, דודו זכאי. משתתפים נוספים: אלישע בנאי ו-40 השודדים, אלון עדר, נסי גומז מאנגליה, הרכב ההיפ-הופ הבלגי לה סמאלה. וגם, הפקות תיאטרון ומחול של עידו תדמור, עינת וייצמן ועוד.
עוד אטרקציות: בנוסף לבמות הפסטיבל המוכרות: במת השורש המרכזית, במת ארמגדון וקרחת היער, תוקם גם במה על עץ שתארח, כדברי המארגנים, אמנים "על הגובה". "ביוטופיה" בשיתוף מחלקת המדע של מכללת אורנים, תפעיל מעבדת שטח לניסויים, הרצאת, סיורים בטבע ותצפית כוכבים מודרכת בלילה. לאורך הפסטיבל תפעל עמדת שידור ייחודית בשיתוף רדיו אורנים 106 של מחלקת התקשורת במכללת אורנים וכמו כן תושק תחנת השידור האינטרנטית החדשה רדיו הר מגידו. למתעייפים, מתחם נירוונה להתכנסות, מנוחה ורגיעה. וגם, מתחם סדנאות על קצה ההר הצופה אל כל העמק: סדנאות תנועה, יוגה ומדיטציה ועוד.
ככה זה נראה בשנה שעברה:

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *