האנק מודי עושה את הדבר הנכון

יול 18

 

העונה השביעית והאחרונה של "קליפורניקיישן" מוצאת את הסופר האנק מודי (דייויד דוכובני), לאחר שחזר לאקס המיתולוגית שלו, קארן (נטשה מקהאלון), ובתם. אבל כבר בפרק הראשון הוא מקבל תזכורת חיה מעברו: ג'וליה (הת'ר גראהם, "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס"), איתה היו לו יחסים לפני שנים רבות, נכנסת שוב לחייו. היא לא מגיעה לבדה, אלא עם ליבון (אוליבר קופר), בנם, פרי יחסיהם מאז. אין צורך לומר, שהחיים שוב מסתבכים להאנק. גם בעבודה. "האנק רוצה לפרנס את משפחתו, להיות איש משפחה, ולכן הוא הולך לעבוד בתעשיית הטלוויזיה כי, כידוע, זה מקום מאוד קל ונעים לעבוד בו", מגחך דוכובני. האנק עובד על סדרת טלוויזיה המבוססת על תסריט שלו, תחת מפיק אולדסקול (מייקל אימפריולי, "הסופרנוס"), ולצד תסריטאית (מרי לין רג'סקוב, "24 "), שגם היא לקוחה של צקרלי (אוואן הנדלר), הסוכן של האנק.

"האנק", מוסיף דוכובני, "לא השתנה לאורך השנים. מה שהשתנה זה הפוקוס שלו. הוא תמיד רצה להיות איש משפחה. בכל אופן, השתדל להיות. הוא רצה לעשות את הדבר הנכון, אבל תמיד משהו שיבש הכל: חוסר בגרות, חוסר מיקוד בחייו, חולשה, סמים". וסקס. אחד המאפיינים של הסדרה ושל דמותו. אם כי, דוכובני מתעקש, לא המאפיין העיקרי. "אם מודדים את כמות הסקס והעירום שלי, רואים שהיא לא גדולה יחסית לדמויות אחרות בסדרה. חוץ מזה, העמדתי תנאי: אם אתם רוצים אותי עירום, שזה יהיה בתחילת עונה, כשהתחת שלי עוד נראה מוצק ומרשים".

ההחלטה לסיים את "קליפורניקיישן" היתה לדבריו משותפת של "שואוטיים" ושלו. "זה לא קורה לעתים תכופות שסדרה בכבלים משודרת שבע שנים. אני חושב שמיצינו. מאוד נהניתי לעבוד עם השחקנים האורחים שהגיעו אלינו בכל עונה וכמובן, עם השחקנים הקבועים. כולנו עצובים שזה נגמר. זה לא היה סתם ג'וב שאהבתי. אני יודע שזה נשמע בולשיט, במיוחד כשאומר זאת שחקן, אבל באמת היינו כמו משפחה. אפילו יותר, כי משפחה זה דבר שאתה רוצה להתרחק ממנו. כאן, זה היה עונג שנמשך שבע שנים".

בג'וב הבא שלו, דוכובני לא יצטרך לחשוף תחת, לעשות סקס ולהשתמש בשפה בוטה. הוא חתם בNBCויככב ב"אקווריוס" כבלש משטרה שמשתתף במצוד אחר הרוצח צ'רלס מנסון והחבורה שטופתהמוח, הקטלנית שלו.

טריילר לעונה השביעית של קליפורניקיישן

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *