המותחן הפוליטי האישה המכובדת ישודר בחודש הבא ב-HOT

נוב 18

(מגי ג'ינלהול, "האישה המכובדת" (יח"צ: hot )

(מגי ג'ינלהול, "האישה המכובדת" (יח"צ: hot )

מגי ג'ילנהול ויגאל נאור מככבים בסדרה האישה המכובדת, שבמרכזה ברונית בריטית ממוצא ישראלי הפעילה למען קידום פרויקטים ישראלים-פלסטינים משותפים ומסתבכת בחקירת רצח. הסדרה תשודר בדצמבר ב-hot vod .

 

 HOT תשדר, החל ב-12 בדצמבר, ב-VOD ובחינם, את האישה המכובדת . סדרת המתח הפוליטית המדוברת, בכיכובה של מגי ג'ילנהול בתפקידה הראשון בטלוויזיה, היא קופרודוקציה של BBC ו-Sundance . הסדרה שודרה ביולי האחרון בארה"ב ובריטניה וזכתה לביקורות מצוינות. "האישה המכובדת" נכתבה ע"י הוגו בליק, זוכה פרס ב.א.פ.ט.א, וצולמה בבריטניה, ארה"ב ובמזרח התיכון. לצד ג'ילנהול מופיעים יגאל נאור, סטיבן ריאה, אנדרו בוקן, ג'נט מקטיר ואחרים.
ג'ילנהול מגלמת את נסה שטיין, תושבת אנגליה וילידת ישראל שקיבלה זה לא מכבר תואר ברונית. בילדותה, נסה ואחיה היו עדים לרצח אביהם, תעשיין נשק ישראלי, ע"י טרוריסטים פלסטינים. כעת, כשהיא בשנות ה-30 לחייה, נסה מנהלת את החברה שירשה מאביה, אותה הסבה מיצרנית נשק, לחברה שמטרתה לקדם את השלום בין ישראלים ופלסטינים באמצעות ייזום ותפעול פרויקטים משותפים. נסה זוכה להכרה וכבוד על פעילותה אך במקביל נאלצת להיאבק באנשים וארגונים בעלי עוצמה שקשרו נגדה. היא נסחפת למערבולת תככים בינלאומית לאחר רצח איש עסקים פלסטיני שהיה קשור אליה. בחקירה האינטנסיבית של מותו מעורבים המוסד, ה-CIA וסוכנות הביון הבריטית.

בעוד הביקורת החיובית מאוד של הגרדיאן הבריטי, עיתון הידוע כאנטי-ישראלי מובהק, היתה צפויה מראש, גם מגזינים מקצועיים כמו טי.וי. גייד והוליווד ריפורטר שיבחו את הסדרה. טי.וי. גייד לא הסתפק בפחות מציון מושלם, 100, בזכות "הכתיבה האלגנטית, חסרת הפשרות", והגדיר את הסדרה "בלתי נשכחת". כאמור, בחודש הבא, שמונת פרקי הסדרה זמינים לצפייה בכל עת.

טריילר:

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *