הערוץ הראשון ורשת ג' מציינים שנה למותו של אריק איינשטיין

נוב 24

(צילום: ויקיפדיה)

(צילום: ויקיפדיה)

מחר ובשבת ישודרו בערוץ הראשון תוכניות מיוחדות לזכרו של אריק איינשטיין. רשת ג' תקדיש את כל יום שבת לשיריו, מכל הזמנים.

 

ביום שלישי, ב-21.00 תשודר יש בי אהבה בהנחיית אורי לוי ובהשתתפות חברים מתחום הבידור, הזמר והספורט. בין האורחים: יעקב רוטבליט, מנחם גרניט, הגיטריסט מורדי פרבר, המתופף מאיר ישראל ואמיר דדון, רבקה זוהר ולירון לב שיבצעו משיריו של איינשטיין. מיד לאחר מכן תשודר תכנית מיוחדת של רעש מקומי, לזכרו של אריק אינשטיין. עמוס בן דוד יגיש קטעי ארכיון נדירים של אריק ושוחח עם ג'וזי כץ, דפנה ארמוני, דורי בן זאב, ועוד.

בשבת (13.00 ), ישודר הפרק אני ואתה נשנה את העולם, מתוך הסדרה סוף עונת התפוזים. סיפורו של איינשטיין, החל מלהקת הנח"ל ועד אמצע שנות ה-70 . על תרומתו לרוק הישראלי כחבר בשלישיית החלונות הגבוהים ושיתוף הפעולה המוצלח עם להקת הצ'רצ'ילים, שלום חנוך ומיקי גבריאלוב, ועוד. ב-22.00 ישודר (שוב), מציצים, סרטו של אורי זוהר, המככב לצדו של איינשטיין.

רשת ג' תקדיש לאריק איינשטיין, כאמור, את כל יום שבת, החל משבע בבוקר ועד אחת אחר חצות. ישודרו שירים מכל התקופות בקריירה המפוארת שלו, מלהקת הנח"ל, דרך בצל ירוק, גשר הירקון, החלונות הגבוהים ועד לשיריו האחרונים. במהלך היום גם ישודרו ראיונות בלעדיים שהעניק לרשת ג' במרוצת השנים. יום השידורים יסתיים בשעתיים של שירים מהופעותיו הפומביות.

בהופעה:

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *