התקליטייה: ספיישל האלבום ה'אבוד'

ספט 22

הזומביס עטיפת האלבוםקולין בלנסטון עטיפת אלבום

היום מתארחים במדור פול וולר ות'רסטון מור (סוניק יות'), דרך האן.אם.אי (ראו קישור). הם, ועוד 28 מוזיקאים, נשאלו לגבי האלבום ה'אבוד' שלהם, אותו אלבום (לא שלהם!), שהם אוהבים מאוד אבל מרגישים שמעט מדי מכירים אותו והם כל כך רוצים שיגיע לכמה שיותר קהל.

כאן הקישור

http://www.nme.com/photos/foo-fighters-the-killers-st-vincent-30-huge-artists-on-their-favourite-lost-albums/359844#/photo/1

 

המשותף לוולר ומור היא להקת הזומביס. וולר אוהב במיוחד את 'Odessey And Oracle של הלהקה. לדבריו, "ב-15 השנים האחרונות האלבום מקבל יותר תשומת לב אבל עדיין לא זוכה להערכה הראויה. קניתי עותקים ממנו לרבים מחבריי והם התאהבו משמיעה ראשונה. זהו אלבום סתווי יפה, מאוד 'אנגלי' ומלנכולי למדי".

לאלבום ביוטיוב

 מור אוהב את one year אלבום מ-1971 של קולין בלנסטון, שהיה סולן הזומביס. "הם היו להקה מדהימה אבל אינני חושב שקריירת הסולו של בלנסטון זכתה להכרה הראויה. האלבום הזה במיוחד הוא דוגמה מקסימה לפופ בריטי קלאסי, אישי ומתוחכם בסנטימנט שלו".
המלצה אישית, של עורך להיטון.קום, מתוך האלבום של בלנסטון: say you don't mind הנפלא, שכתב דני ליין, אקס מודי בלוז ואח"כ בלהקת ווינגז של פול מקארטני.

לאלבום של בלנסטון ביוטיוב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *