וירג'יניה ואני

יול 22

ליזי קפלן סיפרה בראיון לצ'אנל 4 , שציפתה למלחמה קשה על תפקיד וירג'יניה ג'ונסון, בסדרה על חייהם ועבודתם של זוג חוקרי מיניות האדם, מאסטרס וג'ונסון. "בדרך כלל אני מעדיפה תפקידים קומיים (היא שיחקה בין היתר בסדרה 'אנשי המסיבות'), אבל בתסריט הזה היה משהו שהקסים אותי ולא רציתי להחמיץ את ההזדמנות לגלם דמות כה מורכבת, רבשכבתית, כמו וירג'יניה. אנשים שהכירו אותה סיפרו שהיתה כריזמטית מאוד, סקסית, גם בגיל מבוגר. זה תפקיד שמגיע רק לעתים נדירות בחייה של שחקנית, בוודאי קומיקאית כמוני. תפקיד שהתכוונתי להילחם עליו, אם כי, למען האמת, לא חשבתי שיש לי צ'אנס. חששתי שהמפיקים לא יצליחו לראות בי מועמדת טובה לתפקיד".

קפלן הצליחה לשכנע, זכתה בתפקיד, בביקורות טובות ובמועמדות ל"אמי", השנה, לצד רובין רייט, ג'וליאנה מרגוליס ושחקניות מצוינות אחרות. "אני המומה ונרגשת ומאושרת", הגיבה קפלן על המועמדות. "עדיין לא עיכלתי את הידיעה. זה עדיין לא נקלט במוח. אני גאה להיות מועמדת ובאמת שלא אכפת לי מי תזכה".

סצנות עירום וסקס הן חלק בלתי נפרד מסדרה על חוקרי מיניות. קפלן: "זה דורש הכנה מנטאלית, אבל מכיוון שיש כל כך הרבה סצנות כאלה, התרגלתי וכיום אני מרגישה נינוחה ובטוחה בעצמי. כשיש לי ספקות לגבי נחיצות סצנה כזאת, או שלטעמי היא בוטה מדי, אני מביעה את דעתי ויש דיון בנושא ביני לבין התסריטאים והמפיקים. הסדרה היא על סקס, אבל הרבה יותר מזה. היא עוסקת באינטימיות ויחסים בין בני אדם, באהבה ובסיבוכים שנגרמים כתוצאה מחוויות והתנסויות מיניות. בסופו של דבר, אין לי ספק שכל אחת מסצנות הסקס בסדרה, מוצדקת במאה אחוז".

סצנת סקס בסדרה

העונה השנייה, שהחלה בארה"ב באמצע יולי, כוללת 12 פרקים ומציגה כמה דמויות חדשות, ביניהן ד"ר גיאורגיוס פאפאניקולאו (רנה אוברז'נואה, "חלל עמוק 9 ", "בנסון"), ממציא בדיקת הפאפ. גם שרה סילברמן מצטרפת לעונה. סילברמן, אגב – ובלי קשר, כן? – היא בת זוגו של כוכב הסדרה, מייקל שין (וויליאם מאסטרס). "העונה הזאת שונה לגמרי מהראשונה. היא חייבת להיות", אמרה קפלן. "לכל מה שהתרחש בעונה הראשונה יש השלכות על העונה החדשה. מאסטרס וג'ונסון כבר אינם שני אנשים זרים שעובדים יחד. אלה שני אנשים במערכת יחסים. אולי לא יחסי אהבה, לא רומנטיקה, אבל בכל זאת מערכת יחסים. שניים שחייהם נקשרו יחד. אנחנו רוצים לשמר את חוסר הבהירות בנוגע לאופי יחסיהם, כפי שזה היה במציאות. אני מקווה שהצלחנו".

טריילר לעונה השנייה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *