חמה על הירח

אוג 02

(צילום מסך: יוטיוב)

מי לא שמע את הלהיט החדש החם של מונסקין I wanna be your slave או בקיצור IWBYS.

מה יש לי להגיד על מונסקין? תודה! פשוט תודה על זה שנכנסתם חזק לתודעה והבאתם רוח חדשה לרוק הטוב של פעם, עם טוויסט חדשני שמותאם לימינו.

איזה קצב טוב יש לשיר החדש שנכנס לחיי כמו רוח סערה, כבש את ליבי והזכיר לי שכן, הרוק הקלאסי של פעם עדיין חי, בועט ונושם. אין לי ספק שבשביל מונסקין, זוכת האירוויזיון השנה אם צריך להזכיר למישהו, הדרך סלולה והעתיד מבטיח הצלחה גדולה.

המילים בשיר בוטות, כמובן, כי זו להקת רוק וגם כי יש כאן סיפור על תשוקות עמוקות מאוד של מישהו כלפי מישהי, ואיך הוא מוכן לשעבד את עצמו אליה זה לכל החיים, או אפילו ללילה אחד של אקסטזה והנאה פראית. הניגודים בשיר, כמו "אני השטן, אני עורך דין", מעידים שלבן אדם כאינדיבידואל אין באמת זהות אחת, אלא יש לו מספר זהויות.

והקליפ, איזה קליפ מטורף יש לשיר. אחרי שרואים אותו צריך לפחות רבע שעה כדי לעכל את מה שהלך שם. ואחרי שעיכלנו, מתאהבים עוד יותר בלהקה ובשיר. כאילו נתנו להם מצלמה ואמרו: "תעשו מה שבא לכם" – וזה באמת עבד. מונסקין באמת עשו מה שבא להם, בלי צנזורה (אך בגבול הטעם הטוב), והיו פשוט מי שהם, ללא פחד מביקורות.

אז וואו, זה באמת השיר החדש האהוב עליי, ואני מקווה לשמוע מהם עוד ועוד. ייאמר לזכותם, מונסקין לא מפחדים לעורר פרובוקציות כדי לייחד ולבדל את עצמם.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *