כדורגל, סקס ואפוקליפסה

יול 18

"שושנה חלוץ מרכזי" (ישראל 2014)

אוהד רומנו

אוהד רומנו

סרטו של שי כנות ("אהבה קולומביאנית"). עמי (אושרי כהן), חלוץ קבוצת בני ירושלים, כוכב כדורגל נערץ, פותח שיחה עם צעירה יפהפייה, מירית (גל גדות), בכניסה למועדון. מהר מאוד מתבררת לו טעותו. מירית היא החברה הצמודה של "כושי" בוקובזה (אלי פיניש), מאפיונר ירושלמי מאיים שלא כדאי להסתכסך איתו. זה לוכד את עמי ומאיים לסרס אותו. עמי מתחנן על נפשו ו"כושי" מכריח אותו להצהיר במסיבת עיתונאים פומבית שהוא הומו. עם מריאנו אידלמן, יוסי מרשק, יניב ביטון, רותם קינן, עינת ויצמן, אנחל בונני, צבי שיסל, מיקי קם, עמי סמולרצ'יק, ניקי גולדשטיין. 100 דקות.

 

טריילר: סרטי יונייטד קינג

"סקס טייפ" (ארה"ב 2014)

צילום: יח"צ

צילום: יח"צ

סרטו של ג'ייק קאסדן. לאחר עשר שנות נישואין ושני ילדים, אנני (קמרון דיאז) וג'יי (ג'ייסון סיגל), בני זוג נשואים שעדיין מאוהבים, כבר איבדו קצת את התשוקה המינית, וכדי לעורר אותה מחדש הם מחליטים לצלם את עצמם עושים סקס בכל תנוחה אפשרית, על פי הספר "The Joy of Sex", לצפות בזה ולאחר מכן למחוק את הקטע. אלא שג'יי לא עושה זאת מייד ובגלל תקלה טכנית באייפד שלו, הסקס שלהם מגיע ללא מעט עיניים זרות שלא היו אמורות לצפות בו. השניים יוצאים למסע דחוף למחיקת הסרטון הנחשק. 94 דקות.

 

 

"הרופא הגרמני" (ארגנטינה 2013)

צילום: באדיבות סרטי נחשון

צילום: באדיבות סרטי נחשון

סרטה של לוסיה פואנזו, אותו עיבדה לקולנוע מהרומן שלה "ווקולדה". העלילה מתרחשת ב-1960. רופא ממוצא גרמני (אלכס ברנדמיל) מצטרף למשפחה ארגנטינית במדבר פטגוניה, לאזור בו הם פותחים אכסניה. בני המשפחה הם אנזו (דייגו פרטי), רעייתו אווה (נטליה אוריירו) ובתם לילית (פלורנסיה באדו). הרופא מבקש לקבל חדר באכסניית המשפחה, מקבל גוב מחקרי בעיירה הסמוכה ומגלה עניין רפואי מיוחד בלילית, קטנת הקומה, לה הוא מציע תרופות מיוחדות שיגביהו אותה, ובאמה, שחווה את הריונה השני, לה הוא מספק תרופות מזינות להשבחת העובר. האב אנזו מתייחס לרופא בחשדנות מרובה. 93 דקות.

 

"הטיהור 2: לשרוד את הלילה" (ארה"ב 2014)

צילום: באדיבות גלובוס מקס

צילום: באדיבות גלובוס מקס

סרטו של ג'יימס דה מונקו. בעתיד הקרוב שולטת בארצות הברית מפלגת NFA (New Founders of America). השליטים הכריזו על 24 שעות בהן כל פעילות קרימינלית מותרת וחוקית: רצח, אונס, גניבה וכו'. לא ניתן להזעיק את המשטרה, בתי החולים לא קולטים נפגעים והציבור יכול להתנהל באופן חסר גבולות ובידיעה שלא ייענש על מעשיו. במרכז העלילה זוג צעיר שמכוניתו נתקעת בכביש ראשי בדיוק בשעה בה מתחיל ערב הטיהור השנתי, בו כל האנשים שומרי החוק מסתגרים בתיהם והפושעים המועדים חוגגים. עם פרנק גרילו, זאק גילפורד, קלי סאנצ'יז. 104 דקות.

 

"הרפתקאות קפטן הרלוק" (יפן 2013)

צילום: יח"צ

צילום: יח"צ

סרט האנימציה של שינג'י ארמקי. השנה 2977. מיליארדי בני אדם שניצלו עד תום את הפלנטות שאליהם אבות אבותיהם הוגלו מכדור הארץ לאחר שנבזז, מתכננים לחזור אל מה שעדיין נקרא על ידם "הבית". כדור הארץ, המשאב היקר והמוערך ביותר, נשלט על ידי הקואליציה המושחתת "גאיה", השולטת בגזע האנושי שפרוס במרחבי החלל. קפטן הרלוק, שהוגלה לאחר המלחמה על החזרה לכדור הארץ, שוהה עם צוותו הנאמן על ספינת החלל "ארקדיה". הוא תקוותה האחרונה של האנושות לחשוף סודות שהוסתרו על ידי הקואליציה. בעוד שספינת החלל שלו ואנשיו תוקפים ובוזזים ספינות בשטח הקואליציה. הקפטן וצוותו לא מתכוונים לוותר. יוקרן בD3בתרגום לעברית. 115 דקות.

 

"מטוסים 2: לוחמי האש" (ארה"ב 2014)

PLANES: FIRE & RESCUEסרט אנימציה בבימוי רוברטס גנאוויי. קבוצת כלי טיס לכיבוי אש מאבטחים את הפארק הלאומי פיסטון מפני שריפות. כשמנועו של מטוס המרוץ הנודע דאסטי נפגע, והוא מבין שהקריירה שלו כבר מאחוריו, הוא מצטרף לטייסת כיבוי האש. הוא חובר למסוק האמיץ בליידריינג'ר ולצוותו המיומן הכולל את דיפר, ווינדליפטר, קאבי ועוד כלי טיס הפועלים לצידם. דאסטי מצטרף למאבק בשריפה גדולה בפארק וחווה את טבילת האש הראשונה שלו. מוקרן בD3ובדיבוב לעברית. 84 דקות.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *