כתום זה הפרס הנחשב

ינו 26

(באדיבות yes )

(באדיבות yes )

בין גלובוס הזהב לאוסקר, מוענקים פרסי ה-s.a.g , איגוד השחקנים האמריקאי. אמש, בפעם ה-51 , כיבדו השחקנים את הקולגות שלהם, ביניהם הקאסט של כתום זה השחור החדש, בטלוויזיה, ובירדמן בקולנוע.

 

ה-s.a.g , סקרין אקטורז גילד, איגוד השחקנים האמריקאי, מכבד את חבריו בפרסים על הצטיינותם בקולנוע ובטלוויזיה. אמש הוענקו פרסי ה-s.a.g בפעם ה-51 , וכמו בגלובוס הזהב, גם כאן אפשר לראות ברשימת הזוכים רמז עבה בנוגע לשחקנים (ולסרט הקולנוע), שייצאו מטכס האוסקר עם פסלון בידיהם.
איגוד השחקנים אינו בוחר בסדרת טלוויזיה או סרט קולנוע הטובים ביותר, אלא מעניק את הפרס לקאסט. בקולנוע, הוכתר הקאסט של בירדמן. בטלוויזיה, כתום הוא השחור החדש כצוות השחקנים הטוב ביותר בסדרה קומית, ואחת מכוכבות הסדרה, אוזו אדובה, זכתה בפרס השחקנית הראשית באותו ז'אנר. הקאסט של אחוזת דאונטון זכה עבור סדרת הדרמה הטובה ביותר.
בפרסים האישיים בטלוויזיה זכו קווין ספייסי (שחקן ראשי בסדרת דרמה, בית הקלפים), ויולה דייויס (שחקנית ראשית בסדרת דרמה, המדריך לרוצח), וויליאם ה. מייסי (שחקן ראשי בסדרה קומית, ללא בושה), מארק רופאלו (שחקן ראשי במיני סדרה או סרט טלוויזיה, הלב הרגיל) ופרנסס מקדורמנד (שחקנית ראשית במיני סדרה או סרט טלוויזיה, אוליב קיטרידג').
בקולנוע, אדי רדמיין הוכתר כשחקן הטוב ביותר, בזכות התיאוריה של הכל. ג'וליאן מור זכתה בפרס המקביל, עבור עדיין אליס. כשחקני המשנה הטובים ביותר זכו ג'יי.קיי. סימונס (וויפלאש) ופטרישה ארקטתבגרות).

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *