לאסוף את השברים ולהתחיל מחדש

ספט 29

קרי וושינגטון, "סקנדל" (צילום: יח"צ HOT )

קרי וושינגטון, "סקנדל" (צילום: יח"צ HOT )

 

העונה הרביעית של סקנדל מתחילה הערב (HOT3 ). כעת יתברר לאן טסה היועצת אוליביה פופ (קרי וושינגטון), ואיך מתמודד נשיא ארה"ב, גרנט (טוני גולדווין), עם מותו הטראגי של בנו.

 

בפרק סיום העונה השלישית, הנשיא גרנט ניצח במערכת הבחירות, אך ספג טרגדיה אישית קשה, עם מותו הטראגי של בנו. אוליביה החליטה לפרוש מהמשרד ועלתה על מטוס ליעד לא ידוע. אביה של אוליביה, רוואן, נחשף כאחראי למותו של בן הנשיא. לדברי יוצרת הסדרה, שונדה ריימס, מעכשיו "הכל פתוח". גם תוספת דמויות ושחקנים חדשים לסדרה, כמו פורשיה דה רוסי, שריימס לא חשפה את תפקידה. ריימס גם אמרה ל"הוליווד ריפורטר" כי היא יודעת בדיוק מתי הסדרה תסתיים. "זו לא סדרה לעשר או אפילו שמונה עונות", אמרה. "יש מספר מוגבל של סיפורים שאפשר לספר בצורה טובה".
כמו בעונה הקודמת. "כשהעונה הסתיימה הרגשתי קצת מפוחדת בגלל שנותרו כל כך הרבה קצוות פתוחים. זו היתה עונה אפלה", אמרה ווינשגטון למגזין אל. "אוליביה נשברה לחתיכות. קשה לראות דמות חזקה כל כך מתרסקת והייתי חייבת להזכיר לעצמי שפעמים רבות, אנשים נשברים כדי שיוכלו לאסוף את עצמם ולהתחיל מחדש. בתחילת העונה החדשה יתברר אם זה אכן כך, במקרה של אוליביה. אני, בכל אופן, שמחה שאינני צריכה להמשיך ולהסתיר את ההיריון שלי (בתה, איזבל, נולדה באפריל השנה), בעונה החדשה. הצופים, אני בטוחה, ישמחו לדעת, סוף סוף, לאן קרי טסה בסוף העונה הקודמת. כשהסתיימה העונה, נדנדתי בטלפון לשונדה, שוב ושוב: לפחות תגידי אם אוליביה לקחה לטיסה בגד ים? אולי בורקה? ומה יקרה כשנחזור?. כשהדברים התבררו, הייתי בהלם, קצת חוששת, אבל בעיקר נלהבת. אני חושבת שהצופים יופתעו מיעד הטיסה של אוליביה וממה שקרה לה שם".

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *