מאמא מיה, נועה מככבת בלונדון

נוב 08

(צילום: גרנט ווקר)

(צילום: מייקל קרלו)

נועה סיניגאליה, ילידת פתח תקווה, מופיעה בתפקיד הראשי במחזמר "מאמא מיה – המסיבה", המוצג בארינה 02 בלונדון. נועה, בראיון בלעדי ללהיטון.קום, סיפרה לחיים נוי, "בכיתי מהתרגשות כשהסוכן שלי בישר לי שהתפקיד שלי".

 

נועה סיניגאליה (24), השתזפה עם חברתה בחוף הים פרישמן בתל אביב, כאשר הגיעה אליה שיחת טלפון מהסוכן שלה בלונדון שבישר לה כי זכתה בתפקיד הראשי במחזמר "מאמה מיה – המסיבה", המוצג במרכז הארנה 02 הענק בבירה האנגלית. "בכיתי מהתרגשות", אמרה נועה, שחקנית וזמרת צעירה ילידת פתח תקווה, שהצליחה לקטוף את התפקיד הראשי הנחשק בהתמודדות מול כוכבים אנגלים רבים. לא רק זאת: זמן קצר לפני כן היא זכתה לגלם את התפקיד הראשי במחזמר אחר שעלה בלונדון, "כנפיים שבורות" שגם בו התמודדה בהצלחה  מול כוכבי זמר רבים.

נועה, בחורה יפה וכישרונית, היא בת לאב ממשפחה מרוקנית, ועם זאת בעל שם יהודי איטלקי שמוצאו ממילאנו מלפני 800 שנה. אביה, שעלה לארץ מאיטליה, שירת בצבא והכיר את אשתו, ממוצא תימני. לבני הזוג נולדו בן ושתי בנות והם התגוררו רוב הזמן בירושלים. לימים חזרה המשפחה למילאנו ושם קיבלה נועה חינוך בבית ספר יהודי וגם למדה תיאטרון במכללה מקומית.

נועה סיפרה: "החלטתי לנסות מזלי בעיר מחזות הזמר הנודעת ונסעתי ללמוד משחק בלונדון בבית הספר הגבוה והנודע ICMT למשך שנתיים". לדבריה, "לא חשבתי שאתברג תוך זמן קצר למחזות הזמר המוצגים בלונדון, ועוד לתפקיד ראשי". באותו זמן עלתה הפקה של "כנפיים שבורות" בתיאטרון העתיק צ'רינג קרוס בלונדון ושחקנים רבים התחרו על התפקידים. "המחזמר מבוסס על הספר של חליל ג'ובראן הלבנוני וחלמתי בשעתו לגלם בו את התפקיד הנחשק של סלמה. לתדהמתי, התקשר אליי הסוכן שלי והודיע לי שעליי להגיע לאודישן לתפקיד. נרגשת מאוד ביצעתי את האודישן ולאחריו אודישן נוסף, נרחב יותר,  ואז – בישרו לי כי התפקיד שלי", סיפרה.

הקהל אהב את ההפקה ונועה התמידה בעבודה החדשה שנקרתה לפניה. בינתיים כבר הכין אותה הסוכן לתפקיד הבא,  מופע ענק של מאמה מייה – המסיבה, במתחם ארנה 02 בלונדון. את המחזמר הזה יזם אחד מחברי אבבא המקורית, והעלילה מתמקדת באי היווני שבו התרחשו אירועי הסרט "מאמה מיה". הקהל המגיע לאולם הגדול צופה במחזמר עם השירים הנודעים של להקת אבבא, נהנה מארוחת ערב מפוארת בסגנון יווני וגם מוזמן לנשף ריקודים, לאחר ההצגה.

"גם הפעם התמודדתי מול שחקנים רבים ולבסוף זכיתי בתפקיד הראשי", סיפרה נועה. "התפקיד והמופע מחייבים להופיע  שבע פעמים בשבוע בשעות הערב, וגם פעם הצגת צהריים. כדי שאוכל להתמיד בהפקה המורכבת והתובענית, יש לי שתי מחליפות ליומיים בשבוע, ולמקרה של מחלה".

נועה מתגוררת כמובן בלונדון וממתינה לחופשה הבאה שלה, כנראה בספטמבר הבא,  כדי שתוכל לבקר את הוריה במילאנו, וכן לבקר בישראל, שם חיים אחיה ומשפחתה הרחבה. "אני כל כך מתגעגעת כבר לפלאפל המקורי בתל אביב", צחקה.

נועה, זמרת בעלת קול חם וצלול ושחקנית משובחת, גאה במוצאה היהודי והישראלי ועונדת על צווארה כל העת שרשרת עם מגן דוד הדור, כדי שתזכור תמיד מי היא ומניין באה.  היא חולמת כמובן להמשיך ולנסוק ולהצליח במחזות הזמר המוצגים בלונדון. היא בכלל אינה פוסלת להופיע גם בתיאטראות בישראל, בתפקיד ההולם אותה, באחד ממחזות הזמר. לדבריה, "אני עדיין צעירה ומוכנה לעבוד קשה מאוד כדי להוכיח לכולם את כישוריי. מצד שני, אני יודעת שבעוד מספר שנים ארצה גם להתמסד ולהקים בית".

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *