מודסטו בוערת

אפר 02

(צילום: יח"צ HOT )

(צילום: יח"צ HOT )

פשע אמריקאי (הערב, HOT Plus ), היא דרמה חדשה של ג'ון רידלי ( 12 שנים של עבדות), על רצח והשלכותיו הקשות.

 

ג'ון רידלי (זוכה האוסקר עבור 12 שנים של עבדות), יצר, הפיק, כתב וביים מספר פרקים בסדרת הדרמה החדשה פשע אמריקאי, שמשתמשת בסיפור פשע כדי לדון במערכת הצדק האמריקאית, דרך עיניהם של משפחות הקורבן והחשודים. גוון ומאט סקוקי, זוג צעיר במודסטו, קליפורניה, נופל קורבן לתקיפה אכזרית בביתם. הבעל, איש צבא, מת כתוצאה מכך וגוון נותרת חסרת הכרה. המשטרה עוצרת ארבעה חשודים, שאינם לבנים. המקרה גורם להצתת מתיחות בין גזעית קשה ובין תושבים ממעמדות סוציו-אקונומיים שונים.
פליסיטי האפמן, המככבת בסדרה כבארב, אמו של מאט (טימותי האטון משחק בתפקיד ראס, אביו, הגרוש מבארב), אמרה לאתר ואלצ'ר, "כשקראתי את התסריט לפיילוט חשבתי שהסיפור מהמם, מזעזע. לכן גם לא חשבתי שהפיילוט יתפתח לסדרה. אבל גם תפקיד בפיילוט כזה, זה בסדר גמור מצידי". הפיילוט אכן הפך לסדרה, המשודרת עתה ב-ABC . בפרק הראשון צפו כ-8.4 מיליון. גם הביקורות אהבו.
"הפתיע אותי עד כמה שלא אוהבים את בארב", הוסיפה האפמן. "היא אישה נחושה שרוצה צדק. מניעיה מובנים ונכונים אבל השיטות שלה מעוררות אי-נוחות גדולה, אפילו תחושת דחייה. כשקראתי את התסריט חשבתי שהיא דמות שהולכת על חבל דק, ומבחינתי זה מאוד מאתגר. בכלל, יש לי הרגשה שככל שאני מתבגרת, הדמויות שאני מגלמת הופכות להיות פחות חביבות. אבל זה בסדר. אחד היתרונות של הגיל (האפמן בת 52 ), שיש לך אומץ לומר: לא אכפת לי אם יחבבו אותי, או לא".

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *