מעדן ויניל עם ברוריה אבידן-בריר, היום ברדיו קסם, 106 FM

אוג 20

(צילום: אמירה מורג)

אורחת התוכנית הייתה ברוריה אבידן-בריר, שהביאה סיפורים מרתקים מעשרות שנותיה בעיתונות העברית, מראיונות ופגישות עם ענקי בידור, ישראלים ובינלאומיים. מחנה אהרוני ועד ברברה סטרייסנד, מעפרה חזה שבאופן נדיר הסכימה להתראיין בביתה שלה, עד ירדנה ארזי, שחשפה בפניה סוד מעיק מעברה. מאיב מונטן השרמנטי וברברה סטרייסנד האנטיפתית, לזמרת מירה זכאי שברוריה דחפה אותה לממש את אהבתה לשירה. סיפורים מרגשים על דודו דותן וריקי גל, שהפגישה הראשונה איתם הייתה בילדותם, לפני שמי מהם חלם לעשות קריירה בבידור הישראלי, על יהורם גאון ו"קזבלן", רבקה רז ו"גבירתי הנאווה" וגם על מאחורי הקלעים של אותו ראיון טלוויזיה מפורסם של זוהר ארגוב עם מני פאר, בו טען ארגוב קבל עם וצופים ורייטינג היסטרי – טוב, האמת שאז לא נמדד הרייטינג וממילא היה רק ערוץ אחד – כי נגמל מסמים והוא נקי.

עוד סיפרה ברוריה על אהבתה ל"רקוויאם" של ורדי, על הקשר בין אושיק לוי לנעמי שמר (אפרופו שיר של אושיק מתוך מהדורת ויניל חדשה לאלבומו השני מ-1974 , שיצאה עכשיו, שיר שכתבו דוד אבידן, בעלה הראשון של ברוריה, וקובי אשרת), ואיך הצליחה לשכנע את פלסידו דומינגו לשיר שיר לחג סוכות, בעברית.

בין השירים בשעה הראשונה: יש לי כנרת (שמשון בר נוי), שיר היין (שושנה דמארי), איב מונטן (עלי שלכת) וגילה אלמגור (אני נערה שמרנית). האזנה נעימה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *